Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vártad el ezt a...

Mennyire vártad el ezt a férjedtől?

Figyelt kérdés

Elvártad vagy nem, hogy amikor terhes voltál és mondjuk kevesebb helyre tudtál menni, akkor szolidarítson veled? Ki az aki teljes mértékben elvárta, ki az aki egyáltalán nem várta el és ki az aki csak részben?

Szeretnék tisztán látni?


2011. aug. 19. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Üljetek le megbeszélni. Én nem fogom a férjem, oda megy ahová szeretne, pláne hogy én is mászkálós vagyok. A terhesség nagyon nagy teher, de mindenki tudta hogy mit vállal (nagy test, hízás, pufi fej.ááá) Férfi típustól függ, mert az enyém szemében én Esthajnalcsillag vagyok, és mindig azt nézi, hogy nekem jó legyen, vagy ne okozzon kellemetlenséget a döntéseivel. És ez így van fordítva is, mert nem korlátozom. S mivel nem dirigálok,nem megyek az idegeire, így boldogan, kiegyensúlyozottan siet hozzánk haza. Lehet hisztis vagy,és azért "menekül" el otthonról, pláne nélküled..Üljetek le beszélgetni, s légy türelmesebb.
2011. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutott elvárni, de az is igaz, én nem éreztem úgy, hogy én magam kevesebb helyre tudnék menni. Mind a ketten utaztunk együtt és külön-külön is a terhességem alatt, és megvoltak a saját, illetve közös programjaink is. Őszintén szólva fel sem vetődött bennem a kérdés.


De ami a legfontosabb, ha bármi olyan történik, amitől kellemetlenül érzed Magad, most kell megvitatnod a férjeddel, mert ha most bezárva érzed Magad, ez a helyzet állandósulhat, sőt, sokat romolhat a baba születése után.

2011. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rengeteget megy a párod.Én belehalnék.Nem irtál ki te már ezzel kapcsolatban kérdést?

Van egy rossz hirem. Ha most azt hiszed sokat megy el,és te sokat vagy egyedül a terhesség miatt,szólok hogy ez csak rosszabb lesz! Ha meglesz a baba sokkal hoszzabb ideig sokkal kötöttebb leszel,mint most hogy a pocakban van.

2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Össz-vissz annyiban "korlátoztam", hogy előttem nem gyújthatott rá, mert a terhesség miatt szoktam le baromi rossz volt nézni, ha más dohányzik, kívántam olyankor. Úgyhogy megegyeztünk, hogy "stikában" csinálja, hogy ne is tudjak róla. Nagyon elborult pillanataimban kilopakodtam hozzá és beleszimatoltam a füstbe - legalább az illúzió megvolt :)
2011. aug. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom! Én elvárnám,hogy ha már buli hátán buli van, meg kirándulgatások, akkor szervezzen olyan programot is, ami kettőnkről szól, ami nekem is jó. És lehetőleg ne kettőt egész nyáron.

De nem is érdekel. Én vállaltam a gyereket szerinte.

Nyilván ő úgy gondolja,hogy akkor én üljek otthon!

2011. aug. 19. 14:10
 16/16 anonim ***** válasza:
nem vártam el,de nagyon ritkán hagyott egyedül,nekem kellett küldenem,rengeteg mindent tett értem terhesen is,és most a babával is nagyon sokat segít,tündéri férjem van,nagyon szerencsésnek érzem magam
2011. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!