Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a családdal gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Amióta a kislányomnak vettem egy happy mealt, azóta mindig mekibe akar menni, én meg elviszem mert "érzelmileg zsarol" ahogy a legörbül szájával, meg a szomorú szemeivel néz rám...

Attól félek ,hogy teljesen elfog szokni a házi ételektől.


2011. aug. 20. 19:43
1 2 3 4 5
 31/42 bánomisén ***** válasza:
Mekiben csak a sültkrumplit vagyok hajlandó megenni, de azt sem gyakran, évente 1-2 kis adagot. Nem szeretem a műanyag kajákat.
2011. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Haha mintha a hugom es engem irtal volna le a kislanyodban.

Mi mindent kizsaroltunk. Pofatlanul.

Gyerekkent heti min. 1x jartunk mekibe, de a szomszed edessegboltba majdnem minden nap.


Ez nem csak egeszeg miatt rossz, hanem mert hatalmas tores a gyerekben ha egyszer anya azt mondja nem! Nem kaphatod meg- holott evekig alap volt... Sajat talasztalat.

Am az igazi nemet lehet erezni- vagyis en ereztem anyun, hogy ez most nem olyan nem aminel lefekszem az aruhaz padlojara es bombolve fentrengek amig megkapom amit akarok...


Legy hatarozott, ennyi!

Jah es a gyerek sem kis angyalka, na hasson meg amit csinal, nem hal bele ha nem kap meg valamit, de el fogja jatszani a martirt...

2011. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Jah az kimaradt h nem kaphatja meg anyagi okokbol- nah az a nagy tores...
2011. okt. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Jah ami meg amugy fura h en olyan voltam mint egy rossz csontkollekcio akkoriban, hugom a gyogyszerei miatt nem...
2011. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Havonta 1x rendelünk pizzát, így úgymond megünnepeljük a fizetésünket. De ezen kivül mindent magunknak csinálunk otthon. Egy ideig jártunk gyrosozni, aztán addig próbálkoztam itthon, hogy hogy is kell csinálni, míg rájöttem. Ma már a pitát is én sütöm hozzá. Melegszendvics, hamburger, sajtburger, a legtöbb gyorsétel, amit szeretünk már én is meg tudom csinálni, vagy éppen "fejlesztés alatt áll", de az sem baj, mert addig is jókat eszünk belőle. Most éppen kínaikat kisérletezem. És bár az eddigi próbálkozások sem rosszak, de még nem tökéletes. Általában amint megvan 1 étel receptje a la én, akkor felhagyunk vele, és itthon megcsinálom. Jobban szeretem az itthonit, mert abban tudom, hogy mi van. Ja, nem mellesleg olcsóbban jön ki, és akkora adagot eszek meg, amekkorát akarok. És annyiszor, amennyiszer csak akarok.
2011. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Kb 11-12 voltam mikor megnyitott a híres M-betűs gyorsétterem és egy pláza a városunkban.3x vittek el a szüleim,gyerekmenüt kaptam és 3-adjára rosszul lettem.Többet nem vittek nagy bánatomra:D


De van egy kis hamurgerező,ahova félévente 1-2x elvittek,vagy elmehettem(ott tényleg házi hamburger volt óriás zsemlével és mindenféle salival).



Sajnos természetes,h pl unokatesómék is elviszik néha a 3,5éves kislányuk.


A legjobb,ha néha elviszed,de nem engedsz ott meg neki mindenféle sz*r kaját,hanem pl kapjon fagyit,vagy sütit.De hamburgert ott ne egyen(az tényleg egy szenny!).

2011. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
már évek óta nem voltunk. régebben is, max. 1x-2x/év. csak ha épp valami miatt az volt közel és nem volt más alternatíva.
2011. okt. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Kislány koromban nem jártunk soha mekibe. Majd később évi 1-2 alkalom volt. Soha nem hiányzott az a fajta "étel".

Most vagyok 21 éves és teljes mértékben megvagyok nélküle. De ha úgy van, beszoktunk ülni egy menüre. De ez is évi 1-2 alkalmat jelent.

2011. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
En kiskoromba hetente tobbszor mentem, mert anyukam nem szeretett fozni, igy gondolta hamar megvan es meg jatekot is kap a gyerek. Aztan felnottem es 13-16 eves koromig egyaltalan nem jartam. Most 20 evesen olyan havonta, 2 havonta eszek egy akcios menut, ha nagyon megkivanom.
2011. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

A gyerekekkel (5 és 2 évesek) kb. félévente 1-2x. A Dunakeszi mekiben van egy tök jó kis játszószoba, ha rossz idő van, akkor szoktunk oda elmenni. A nagyfiamnak nagyon bejön a mekis kaja, a happy meal-es játékok, meg úgy az egész feeling :)

Szerintem évente pár alkalommal belefér, így olyan különleges jellege lesz a mekizésnek.

Viszont az érzelmi zsarolásnak ne engedj és nem csak ezen a téren, hanem úgy egyébként is! Te vagy a főnök, te irányítasz! Oké, ő is kérhet dolgokat, de csak bizonyos kereteken belül. Ha te csak ritkán akarod mekibe vinni, akkor mondd meg neki, hogy ez így lesz és tartsd is magad hozzá. Egy idő után rájön, hogy amit mondasz, az úgy is lesz. KÖVETKEZETESSÉG!

2011. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!