Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a családdal gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Amióta a kislányomnak vettem egy happy mealt, azóta mindig mekibe akar menni, én meg elviszem mert "érzelmileg zsarol" ahogy a legörbül szájával, meg a szomorú szemeivel néz rám...

Attól félek ,hogy teljesen elfog szokni a házi ételektől.


2011. aug. 20. 19:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Üdv,


Nálunk változó, mert mindketten napi 12 - 14 órát dolgozunk és este már nem nagyon van más opció arra, hogy ha enni akarsz csak a meki/burgerking/pizza/gyros vonal (a főzés ilyenkor nem alternatíva, ki a fennének van kedve este 8 - 10 órakor még főzőcskézni 1 - 2 órát ???? ) Így heti 3 - 4nap biztos hogy valamilyen rendelt kaja lesz.


Ez persze a költségvetésnek rossz mert kb. 1500 / 2000 ft / fő egy adag kaja, de hát ez van. Illetőleg, hogy egészséges vagy sem, ez megint változó mert sokszor van hgoy salátákat stb. rendelünk persze nem olyan mint a 'mamaföztje' de azért nem rossz.

2011. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
2 évente 1-szer.
2011. aug. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Iszonyú ritkán.
2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
sose
2011. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Meki tudatosan "szoktatja" rá a fiatalokat a kajájára.

Ezért kap a kicsi d, hogy megjegyezze, milyen jó ott enni még "ajándékot" is kap!


Ha érdekelnek a részletek: Super Size Me (am dok film)

2011. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Szinte soha!!


Egyébként, mikor én voltam kicsi a tesóimmal, anyu minket is elvitt happy meal-ezni, és totál rácupantunk. Mindig menni akartunk, de főleg a játék motivált bennünket :)


Anyu nagyon tudatosan nevelt minket e téren. Megmondta, hogy csak nagyon ritkán jár happy meal, és akárhogy könyörögtünk, nem kaptunk, csak különleges alkalmakkor. pl néha szülinap, vagy év végi jó bizonyítvány.

2011. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Évente 1x amikor az öcsém is itthon van!

Nyáron voltam öcsémmel és húgommal mozizás előtt ettünk.Ezt évente 1x tudjuk megcsinálni, mert iszonyat drága.Na meg ilyenkor van együtt a 3 testvér és akkor megéri azt az egy alkalmat!

2011. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Változó.

Volt hogy egy hétvégén mind a két nap mentünk, mert úgy jött ki, de van olyan is, hogy 2-3 hónapig nem megyünk.


Egyébként ne hagyd magad zsarolni, mert ma egy happy meal, holnap meg már más... Kösd feltételhez, pl. két hetente egyszer, vagy havonta, és csak akkor veszed meg, ha pluszt kértek, amihez van gyümölcs és nem szénsavas üdítővel.


Amúgy meg is eszi, vagy csak a játék kell neki? Mert játékot lehet kérni menü nélkül is. Drága, de akkor legalább nem eszi azt a vackot.

2011. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Már vagy 6 éve nem voltam, gyerekkoromba is csak évi 1-2 alkalomamal mentünk, ha most nem szoktatod rá felnöttként se jár ilyen helyekre.
2011. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Én 6 évesen kaptam először mekit,azóta imádom.

Most 20 éves vagyok,mindennap egyszer gyorsakaját eszem,meki kfc kínai gyros pizza.Vacsira meg otthoni kaját.

20 éves vagyok,tökéletesen egészséges,semmilyen problémám nincs,173cm/55 kg vagyok.Sportolok.

Nem fognak elszokni ha jól főzöl,de ne hagyd nekik a zsarolást.

Én imádok otthon is enni,mindenhol!:D

Kettő nem zárja ki egymást.

2011. okt. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!