Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok a...

Milyen gyakran jártok a családdal gyorsétterembe?

Figyelt kérdés

Amióta a kislányomnak vettem egy happy mealt, azóta mindig mekibe akar menni, én meg elviszem mert "érzelmileg zsarol" ahogy a legörbül szájával, meg a szomorú szemeivel néz rám...

Attól félek ,hogy teljesen elfog szokni a házi ételektől.


2011. aug. 20. 19:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3hónaponta 1szer rendelünk házhoz pizzát, vagy hamburgert, vagy akármit, és itthon fogyasztva mégis más hangulata van, és jobban megbirod magyarázni egy gyereknek, hogy most nincs, minthogy nem mehettek.
2011. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
mi fél évente járunk max 2-szer mekibe és egyik gyerekemsem szokott nyavajogni mégha a legkisebb 10 éves is akkorsem! Nem szabad hagyni h a szépen csillogó szemek hatással legyenek ránk! meg kell neki mutatni h nem csak az van hanem van amit otthon csinál az anyja és aszt meg kell ennie!
2011. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
1x/év
2011. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
73%

Ovis gyerekeim vannak, sosem voltak még Mekiben és nem is tervezünk menni, mi, szülők sem szeretjük. Csináljatok otthon sajtburgert, legalább tudod, mi van benne.


Ha nagy ritkán (évente 3-4 alkalommal) gyorskajáldában eszünk, az inkább gyrosos, mint Meki és társai.

2011. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
0 x/év - Kérdező, nagy magyarázkodások nélkül (azokat úgyse érti)- egyszerűen ne menjetek.. ravaszak a kicsik.. "zsarol".- na és ? majd otthon esztek finomat., és elfelejti..
2011. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként a titok a játék, nem a kaja.
2011. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a játék miatt vannak megveszve héépi mééél menüért ! :P
2011. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
60%

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:54


Melyik ez az étterem?:)



Bocsi az offért!


Kérdezőnek: Csináld meg otthon házilag ugyanazt az ételt, amit a mekiben kérni szokott, jobban fog neki ízleni!

Bár, ahogy elöttem is írták, a fő vonzerő a happy meal menüben az a játék... Bár szerintem amikor én voltam gyerek, akkor sokkal jobb játékokat adtak a happy mealhez, pl a herculesből az a lila 3 fejű szörny bábú csúcs volt, még ma is megvan!

21/F:)

2011. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
58%
en gyerekkent kifejezetten a kaja miatt szerettem a mekit, es abszolut hidegen hagyott a jatek, voltak es mind a mai napig vannak is olyan mekis jatekaim amik be vannak csomagolva meg mindig. rokoni es barati tarsasagbol a kisgyerekeket sem erdeklik a mekis jatekok. kifejezetten a kajara mennek
2011. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Mi sosem megyünk, mindig otthon készítem a kaját, de aki menni akar, azt nem szólom meg :D- csak akkor vagyok mérges, ha lenéz az miatt, mert mi nem járunk. (tellene rá, de nem igényeljük)
2011. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!