Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rövidesen 9 éves keresztfiunk...

Rövidesen 9 éves keresztfiunk elsőáldozó lesz. Mit vegyünk mi, mint keresztszülők. Valami szép emléket gondoltunk, nem pénzt, és mégis kb. mennyi legyen az értéke?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a fiúknak aranyláncot vesznek kereszttel.Imakönyve, bibliája van.Rózsafüzért illik fiúnak ajándékozni?Légyszi segítsetek, a szülőket már kérdeztük, de ők sincsenek képben e témában, hogy mostanság mennyiért és mik a szokások.
2009. ápr. 15. 22:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A tegnap esti 23.15-ösnek üzenem, hogy a keresztfiam Katolikus iskolába jár.Tudom, hogy ez hihetetlen ebben a mai ateista világban, de ők ott naponta imádkoznak.És, hogy bőszítsem a kedélyeket az én fiam is ide fog járni, mert úgy érzem itt rossz kevesebb ragad rá, mint egy Önkormányzati suliban, ahol manapság naponta arról szólnak a hírek, hogy hogy dugnak 13 éves gyerekek a szertárban, meg hogy verik egymást agyon iskolán kívül.
2009. ápr. 16. 09:05
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, elindulok lassan szétnézni óra és nyakláncügyben.Számítógépük már van hála istennek, mert most nem akartam egy 200.000-es beruházást ezügyben.Mégegyszer köszi mindenkinek.
2009. ápr. 16. 09:08
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Egy számítógép nem is a te dolgod lenne keresztszülőként, hanem a szülők dolga. Jó, én is kaptam régen karácsonyi ajándékként nagy értéket keresztapámtól, egy komplett akvárium szettet, halak nélkül persze, ő megtehette. De alapvetően ilyen nagy értékeket inkább szülők vesznek, míg a gyerek gyerek.
2009. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vigyázz a nyaklánccal. Ki tudja mikor fognak miatta belekötni a villamoson, vagy buszon. Főleg ha még 9 éves ! Szerintem maradj az óránál, azt ő is jobban fogja értékelni.
2009. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!