Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről: Pár...

Mi a véleményetek erről: Pár napom van a szülésig és a párom elment biciklikörútra egy egész napra? (19 óra)

Figyelt kérdés
Ő úgy gondolta, h. úgyis van aki bevigyen a kórházba,ha szülök.Háromszor felhívott a biciklizés közben hogy hogy vagyok.Ráadásul aznap el kellett volna vigyen fájásmérésre és így a barátnőm vitt el.
2011. aug. 21. 19:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezt előre megbeszéltétek és te belementél, akkor jogos, h elment. Ha olyan távolságban van, ahonnan könnyen visszafordul sos esetén, akkor sztem semmi gond. Tudom, neked ez rosszul esik, mert kb egy időzített bomba van a hasadban, de hidd el, h ez így nem olyan hihetetlen nagy gond. Főleg, ha előtte nem csinálta ezt minden héten. Ha minden héten otthagy, főleg a baba születése után, akkor egy kicsit el kell vele beszélgetni a felelősségről.
2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

szégyen!

20F

2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom , de szerintem még ha megengedné a párom, akkor sem mennék el. 20f
2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Első válaszoló vagyok 27N
2011. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Vagy szülsz vagy nem, még az is lehet, hogy jól túl fogod hordani, de ne húzza ki a lábát se? Most nem bírsz ki egy napot nélküle? Vagy irigyled, hogy ő mehet biciklitúrára, te meg nem? Még ha a szülőágy mellől ment volna el, de egyelőre csak majd fogsz szülni nem sokára, nem tudom mit vagy így kiakadva.
2011. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Ez a válasz 10%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.


Ezt tuti férfi írta! Egy nő nem ír "ilyet".....

egy kispapa nem megy már el a mindenórás feleségétől...

2011. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
ekkora egy f@szt.. amikor mindenképp ott kell lennie, akkor megy el-.- sajnálom :/ de ne idegeskedj, meg ne ártson a picinek O.O sok sikert (vagymit) a szüléshez:) 15/L
2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Te is biztosan nagyon izgulsz mar, de hidd el, hogy nem mindegyik ffi birja ki azt, hogy egy helyben uljon,s a nejevel izguljon...

Egyebkent mivel a szules elott vagy, inkabb menj setalni, mivel a mozgas most segitsegedre lesz, s konyebben fogsz megszulni!

2011. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem picit érzékenyebb vagy a szülés miatt mint kéne. Azért mert elment egy bicigli túrára nem jelenti szerintem, hogy nem felelőség teljes. Most ha nem szülsz mondjuk csak egy hét múlva akkor ne is menjen dolgozni se? 3x felhívott, hogy vagy ezek szerint figyeli is a telefonját ha baj lenne. Gondolom tudja ő is vannak melletted ha baj lenne tudnál kindek szólni..gondolom nem úgy ahogy ott h tudja nem lenne kinek SOS-ez ha azonnali a gond..
2011. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Én is kiakadtam volna, ha a megbeszélt ctg helyett inkább elmegy biciklizni. Ha már jóval előtte fix volt a túra időpontja, akkor gondolom nem ígérte volna, hogy bevisz a vizsgálatra. Azért ne legyél rá nagyon dühös, mert ahogy látom a férfiak kicsit másképp "vészelik át" az utolsó időszakot. Párom is beiktatott ilyen kis programokat a barátaival, ezek közül a kedvencem az volt, amikor megsértődött, hogy miért nem megyek velük kirándulni a rám szakadékhoz (???), miért húzom ki magam minden alól. Erre felhívtam a figyelmét, hogy 39 hetes terhes vagyok. A reakció: Bocs, el is felejtettem! :)) Belőle a várakozás és a idegeskedés a szórakozottságot hozta ki, de néha, talán a hormonok miatt én sem tudtam túl türelmes lenni vele.

2011. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!