Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről: Pár...

Mi a véleményetek erről: Pár napom van a szülésig és a párom elment biciklikörútra egy egész napra? (19 óra)

Figyelt kérdés
Ő úgy gondolta, h. úgyis van aki bevigyen a kórházba,ha szülök.Háromszor felhívott a biciklizés közben hogy hogy vagyok.Ráadásul aznap el kellett volna vigyen fájásmérésre és így a barátnőm vitt el.
2011. aug. 21. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy a "megbeszélt ctg" működhetett úgy is, hogy "majd úgy is elvisz" ja szólni kellett volna, de hát "úgy se megy sehova, úgyis biztos ráér, mit egyeztessek".
2011. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha gyakoriak az ilyesmik akkor sajnálom,rossz lora tettél. Viszont ha nem gyakoriak akkor ez annyira nem gáz,lehet hogy ugy gondolta most ide elmegy,mert utánaugyis teljes mellszélességgel szülő lesz. Hisz az hogy 3x felhivott azért valamit jelent. Érdkled.
2011. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem kell rajta felkapnod a vizet. Mondjuk nem tudom, hogy a ctg vagy a bicikli túra volt-e hamarabb megbeszélve. Amikor én terhes voltam, a férjem 24 órát dolgozott (ilyen a munkarendje). Akkor oda sem kellett volna elmennie? Nyilván tudta a férjed, hogy van kire számíts, ha történne valami.
2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jól tette! Szülés után majd úgyis ott fog pattogni körülöttetek, miért ne mehetett volna még utoljára kikapcsolódni? Most minimum 1-2 évig erről le kell mondania, te egyszerűen eltúlzod a dolgot.
2011. aug. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az a probléma vele,h. nem tud a seggén maradni sose.Ő sokáig dolgozik is,ha hazaér akkor is vagy biciklizni meg vagy máshová.Utólag derült ki h.nekem fájásmérésre kell mennem,de ő még előtte egyszer se vitt el, mivel dolgoznia kellett,mindig mással vitetett el.Azt gondoltam volna h. érünk annyit neki h. nem biciklizni megy, hanem akkor egyszer legalább elvisz.Szerintem a biciklizés nem munka, hanem hobbi, amit lehet máskor is csinálni, nem pont ilyenkor.Az egyikőtök írta h. 1-2 évig úgyse mehet.Dehogy nem ő elfog,és egyébként is miért nem mehetne már el egy fél éves gyerek mellett, én úgyis ott leszek vele.
2011. aug. 22. 07:49
 16/19 A kérdező kommentje:
A kevésbé kedves embereknek meg azt üzenem h. ha nők írták, akkor elég bátrak és látszik h. nem vagyunk egyformák.Ha férfiak írták akkor sajnálom a feleségüket, barátnőjüket.:(
2011. aug. 22. 08:13
 17/19 anonim válasza:

Az én párom nagyon sokat dolgozik,járja az országot,van,hogy hetekig nincs itthon.Sokszor volt,hogy egyedül mentem az orvoshoz,vagy amikor a másodikat vártam akkor vittem a nagyobbat magammal(18 hónap van köztük).Az első terhességnél 39 hetes voltam amikor az ország másik végébe ment 4 napra,márciusban,jégesőben...Aznap amikor a második baba született,reggel mondtam neki,hogy ne menjen dolgozni,de a kollégáinak el kellett vinni ezt-azt,igy fél órára elment.

Mindkét szülésnél ott volt,minden nap jött be hozzánk.De 2-3 hetesek voltak a gyerekek amikor egyedül maradtam velük.

Szerintem ne kapd fel ezen a vízet.Neki is kell egy kis szabadság.Hidd el,hogy ha meg lesz a babátok többet lesz otthon,megváltozik az értékrendje :)

Nem tudom,milyen messze ment,de nem olyan nagy ez az ország,hogy ne érjen haza mire szülsz.


31 éves két gyerekes anyuka

2011. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
Megint egy hisztis hárpia, hagy biciklizzen már, komolyan, nekem ilyen hisztis feleségem lenne, úgy ott hagynám, tuti nem csinálnék neki gyereket, le lehet pontozni, de nem vagyok álszent legalább.
2011. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 36.hétben vagyok, a férjem ma reggel indult 2 hétre Berlinbe dolgozni. Ő nagyon nem akarta, de én elengedtem hiszen a munkája nélkül nem élünk meg. Azt is mondta ha szülök hívjam és azonnal indul haza, de ha így lenne sem hívnám fel, mert tuti összetörné magát az úton, nekem meg épen van szükségem rá.Azért bebiztosított, mindig nálam alszik addig egyik nagyi. Csak az a nehéz hogy addig az 5 éves fiammal egész nap egyedül kell boldogulnom , ráadásul kánikula van...


Én inkább azt mondanám szülés után nem szabad túl sokszor elengedni. Éreznie kell hogy te azt a gyereket nem csak magadnak szülted. Még ha nehéz is lesz átadni egy egy feladatot, mert úgy érzed neked jobban menne akkor is kell az apának is a babával lenni. Pl biciklizés helyett vigye el néha sétálni, vagy minden fürdetésnél legyen ott esténként. Kb mikor a fiam 2 éves lehetett mi bevezettük, hogy amennyi szabadidő jut apának, annyi jut anyának is. Máris nem volt egésznapos haveros program stb.

2011. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!