Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál a családom? Mit...

Miért utál a családom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nővérem (aki 25 éves) a 4 éves kislányával elment a Balatonra.

és tegnap jöttek haza.

és szüleimmel kimentünk eléjük az állomásra,és amikor leszálltak a vonatról,meg akartam ölelni nővéremet,erre mindenki előtt ellökött magától és elkezdett ordibálni velem hogy hozzá ne merészeljek érni.

aztán haza jöttünk és unokahugomat is meg akartam ölelni mert ő is nagyon hiányzott,erre anyám elkezdett vele kiabálni hogy én miért nem szállok le róla és miét macerálom mindig?

aztán nővérem meg mutatta azokat a képeket amiket csinált amíg nyaraltak,és volt egy kép ahol nővérem egy ruhába csak ott sétált a vízbe.erre megkérdeztem hogy hogyhogy nem úsztál?

erre elkezdett ordibálni hogy mi a f.sz közöm van hozzá,és erre már anyámék is ordibáltak velem hogy milyen egy fogyatékos hülye meg nem tudom mi vagyok és hogy olyan idegesitő vagyok mert mindenkitől ilyeneket kérdezek és irritálom őket és már majdnem elsírtam magam ezért már azt se hallottam hogy mit mondanak nekem ezért annyit mondtam nekik hogy hagyjatok már béékén basszus,erre fel mentem a szobámba,de még utána is vagy 10 percig hallottam az ordibálásukat hogy engem szidnak,hogy hagyjálozok,meg milyen fogyatékos vagyok.

bennem van a hiba?

mit tegyek hogy megkedveljenek?

amúgy 13l vagyok ha ez számít valamit


2011. aug. 22. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Húú te szegény, én sajnállak, bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem írod le a te hibáid, mert lehet azért olyanok, mert te vmit beszólogatsz még vagy akármi...
2011. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kamaszkori érzékenységben szenvedsz. Most túltengenek benned az érzelmek, amiket ki is szeretnél mutatni, és ez sok a környezetednek, főleg, ha ők alapvetően nem érzelemgazdag emberek. Nem utál a családod, csak nem könnyű egy kamasz érzelmi hullámzásait elviselni. Az állomáson átölelted volna nagy szeretettel, de később , amikor a szobádban voltál(és sírtál)akkor legszívesebben felrúgtad volna, mikor téged szidott. Kitaláltam, ugye?
2011. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Van egy haverunk, aki allandoan kerdez. Pl: Megettuk a kajat es azt mondjuk, hogy "Huhh ez aztan jo volt..."


Erre O megkerdezi, hogy "mi volt jo?"


Ha Te is ilyen vagy, akkor probalj rajta valtoztatni. Adj teret/lehetoseget/idot a tobbieknek is.

2011. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy jah,bár nem írtam .. mindig visszatartom :D

2011. aug. 22. 11:58
 5/22 A kérdező kommentje:
de én nem kérdezgetek ilyeneket,egyszerüen csak megkérdeztem tőle hogy te hogyhogy nem úsztál a Balcsiban? erre máris mindenki engem ordít le
2011. aug. 22. 11:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem vagy Te túl érzékeny meg nem azért van ez mert kamasz vagy. Én már rég nem vagyok tini és mégis szokott így viselkedni a családom. Ez van magyar mentalitású családba születtünk. A egymás piszkálása az egész ország névjegye.
2011. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

amúgy meg azt nem mondom hogy nincsenek hibáim de én próbálok kedves lenni,mégis mindig ordibálnak velem

meg má nem azért de szerintem k.rvára nem az én hibám hogy mindenért vernek ...

ezután meg jó lenne ha pluszba nem várnák el tőlem hogy úgy viselkedjek mint egy felnőtt és folyton csicskázzak nekik

2011. aug. 22. 12:03
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2011. aug. 22. 12:04
 9/22 anonim ***** válasza:

"meg má nem azért de szerintem k.rvára nem az én hibám hogy mindenért vernek ..."


de hulyen latod a vilagot...

2011. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi a Te hibad akkor???
2011. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!