Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a családom? (Kérdésed...

Utál a családom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy csak cselédnek vagyok jó nekik.

Nemsokára kezdődik a suli, és már nem dolgozom, így nyilván a legtöbb házi munkát én csinálom itthon.


De soha semmi nem jó anyáméknak. Mindennap belekötnek valamibe.


Tegnap abba h náluk nem húztam le a redőnyt, tudják, hogy utálok bemenni a hálószobába, de ennek ellenére azt is nekem kell. Tudomásul vettem lehúzom ott is.


Ma az volt a bajuk, h csak 1,5 l víz volt a hűtőbe, nevelőapám meg velem ordított..de annyi kaja volt a hűtőbe amit ma le is kellett olvasztani, hogy nem fért be több üdítő.


Természetesen mindent rosszul csinálok szerintük. Már nem is akarok ide tartozni :S Olyan szinten leromboltak bennem mindent. Egy depressziós lány lettem.

Sajnos elköltözni nem tudok mivel 1 év múlva szerzek csak szakmát.


Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. aug. 26. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kis külön élés után talán jobban el tudod majd dönteni, hogy utálod-e őket.
2011. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy a kérdésED rövid, a magyarázatOD hosszú?

Kié? Az enyém?

Ha még magyarul sem tudsz, akkor mit vársz?

2011. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy én utálom-e őket, hanem hogy ők utálnak-e enegem
2011. aug. 26. 17:38
 4/12 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁ


Nem engedte kirakni és azért másoltam oda h engedje kirakni

2011. aug. 26. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kell kiírni, kedves második. Te is egy kultúrált, kedves ember lehetsz...
2011. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17:38! Ez moderációs kategória, valószínűleg nem a kérdező állította be.


Kedves Kérdező,

Gyakori jelenség, amiről írsz, sajnos sok ismerősömnél hasonló a tendencia. Ne vedd magadra, biztosan nem a te hibád, inkább az lehet a dolog hátterében, hogy kis hazánkban az emberek nagyobb része lelki beteg.

Egyetértek egyébként az első válaszolóval, nálunk is hasonló volt a szitu, most már oldódik, így 200 km távolságból..

2011. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hanena, ezzel a névvel ugye a SP-Milley Cirrus rajongó 13 éves szűz, ám aktívan pettingelő kis riherongy lehetsz.

Fel sem tűnik, hogy nyelvtanilag helytelen, amit ír, de hőbörögsz, ha valaki objektíven beolvas.

Fejjődj kicsim...

2011. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

17:38-asnak: a zárójeles megjegyzést moderátor írta hozzá!


Dehogy válaszoljak is. Szerintem, legyél velük barátságos. Akár meglepő módon barátságos. Ha nem fogadják kedvességedet kb. 3. próbálkozásra sem, akkor púp vagy a hátukon.


Egyébként nem hiszem. Baromi meleg van, s mindenkinek tele a hócipője mindennel. Munkával, stressel, pénzzel stb. Szóval ha még te is mogorva vagy velük, ők is azok lesznek.

Légy okosabb és előzd meg őket! Kezdeményezz egy kis jókedvet, hátha észbe kapnak.

2011. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért utálnának? Szerinted utálnivaló vagy? Na, látod! Nagy a meleg, kevés a fizetés, görbén nézett a főnök, a szomszéd kertje zöldebb, és ezeket a sérelmeket valahol, valakin le kell verni. A legkönnyebb ott, ahol megbocsátják, mert nem tehetnek mást. Te tudod, hogy te biztosan nem így fogsz viselkedni. Ha mégis, jusson eszedbe nevelőapád, meg a másfél liter víz. Jó tanulást a továbbiakban!
2011. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PÁL/INKA válasza:
Ha jól vettem ki az írásodból akkor kb 17 éves lehetsz és középső gyermek. Szerintem ne aggódj nem utálnak csak te fújod föl a dolgokat. Biztos a szüleidnek is vannak problémáik s ezért feszültek. Lehet hogy rossz időben vagy rossz helyen. Nyugodtan próbáljátok megbeszélni a szitut. Egyébként van tesód és mostoha apád mióta él veletek?
2011. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!