Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utál ennyire a családom?

Miért utál ennyire a családom?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap azt hallom hogy te meg nem csinálsz itthon semmit... Minek vagy itthon... Meg ilyenek. Pedig segítek nem is kevest! Most végeztem a suliaimmal. Addig nem cseszegettek annyira amíg suliba jártam és kaptam a családit meg az árvaságit. Most meg szerintem ahogy nem kapok semmit egyszerre én vagyok mindenért a rossz.Már alig várom hogy elköltözzek otthonról. 22/F ha tud valaki valamit ajánlani hajrá. Mit tegyek?
2009. szept. 13. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit irtal bebi!Koltozz el mielobb.Aztan tavolrol,nyugodt fejjel lehet mar szeretni egymast.
2009. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szeretnék csak nincs rá anyagi fedezetem. Hidd el már tervezem csak még előbb dolgoznom kellene.
2009. szept. 13. 17:06
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom még nincs munkád, és ez zavarja őket. Menj el szépen dolgozni. Adj haza pénzt, és spórolj is. Amig otthon laksz, addig lehet. Akkor is adj haza, ha nem kérik. Mutasd meg nekik, hogy nem vagy egy semmirekellő! Utána vegyél ki albérletet. Ha egyedül nem tudod vállalni, akkor ismerősökkel.

Őszintén engem is zavarna, ha lenne valaki a családban aki nem csinál semmit. De nyilván így, hogy nem rég fejezted be a sulit türelmesebbnek kéne lenniük.

Egyébként nem hinném hogy utálnak. Nyilván nagyon megérinti őket, hogy 30-40 000 Ft. kiesett a családi kasszából. Az bizony sokat tud számítani. Gondolom emiatt feszültek. De amikor magadat tartod el, akkor fogod ezt igazán megérteni. :)

2009. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

30-40 ezer kiesett a kasszából és azért a gyerekemet b@szogatom?? Nekem ez fura.... Én anyukám SOHA nem mondott volna ilyeneket nekem!!

Elég szomorú hogy addig hasznos csak a gyerek amíg állambácsi fizet utána, aztán ha már nem akkor ripsz-ropsz álljon meg a saját lábán! Ilyet egy felelős szülő nem csinál...

2009. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

hiába kiesett az a rohadt pénz akkor sem rajatm kéne verni mindegyiknek a nyálát!

És nem veszik észre mennyire nem érzem magam igazán otthon amikor ezt csinálják! Meg hogy nem segítek othon, ez meg már tőből nem igaz. Egész héten fát vágtam a kertünkben és anyám tegnap főzte a lekvárt akkor is ott vágtam neki a fát mert ugye üstben főzi a lekvárt.Ma meg az a k.rva krumpli ásás.

És akkor nem segítek neki. Munkát meg aktívan keresek álláskeresőre vagyok beregizve a munkaügyiben, már amúgy is legalább a 3 hónap alatt vagy 30 munkahelyen voltam és legalább még ennyit fel is hívtam. Szóval én mindent megteszek a részemről hogy munkát találjak.

2009. szept. 13. 17:18
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak ugy tudsz ebbol kijonni ha munkat talalsz es elkoltozol alberletbe. Iszonyu nehez, de ne add fel.

Kivanok neked sok szerencset, az ilyeneket meg probald meg se hallani ha cseszegetnek.

2009. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszike a jókívánságot!
2009. szept. 13. 17:49
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel, hogy amúgy is frusztrál a jelenlegi helyzeted /se munka, se pénz/, ezért ne tegyék még elviselhetetlenebbé az életedet. Írd fel magadnak egy jegyzettömbbe mikor mit dolgoztál otthon és egy beszlgetés során pergesd vissza. Kérdezd meg, mit kellene még tenned, hogy nyugalmad legyen és otthon érezd magad.
2009. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De én mindíg mondom anyámnak hogy mit kellene még csinálnom hogy lássa a munkám nyomát. Megkérdeztem tőle hogy építsem fel 2x a házunkat hogy észre vegye azt hogy dolgoztam valamit. Pedig fűnyírózok (elég nagy a telkünk) és locsolok a kertben és még a virágait is meglocsolom. Ezen felül még a fent írtak is benne vannak. Ja a saját szobámat és a fürdőt is rendszeresen ésn takarítom. Ennyi neki nem elég ezek szerint!
2009. szept. 13. 18:02
 10/21 A kérdező kommentje:
ráadásul konfliktusok amik vannak azóta vannak amióta anyám össze jött egy iszákos f.szival. Ja anyám özvegy. Ezért ez a pali már sokadik (2.) nála és azóta változott meg anyám annyira hogy le tudjon jönni hogy utál.
2009. szept. 13. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!