Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kattant, a családom...

Anyám kattant, a családom utál. Mit tegyek? Lent bőv.

Figyelt kérdés

a szüleim teljesen kikészítenek,anyám nem mosogat el utánam,ha egy tányért ott hagyok,és pont mosogat,félre teszi nekem,minden k*rvának elhord,engem nem csíp mert nem nyalizok neki mint a hugom. még azt sem tudja hogy pár napja van barátom,mert nem bízok benne,nem lehet vele egy fedél alatt élni,apám is mondta hogy nem teljesen 100as. szerinte én vagyok Székesfehérvár k*rvája. tökjó. XD meg hoyg csak a b*száson jár az eszem. jó tudni. :D soha nem ártottam neki,nem tudom,engem valamiért nem szeret,de már kicsi korom óta. most a tesóm elmegy pár napra a haverja nagymamájához,ahol kap enni ugye ez alap,meg mindent,és a tesóm kért 3000 forintot,adnak neki,holott én hónapok alatt nem kapok ennyit. ha 500 forintot kérek,már el vagyok átkozva. rám már nemis főz,úgy számítja hogy én nem eszek,mosni is alig mos. mindig azt mondja hogy ellenszenves vagyok,és irritálom. nagyon kedves .. beszélni nem tudok vele,nem hallgat rám,van hogy éjjel bejön és kutat nálam,ha rá szólok,akkor meg én vagyok a r*banc.

17L (a tesóm 14L)


2011. jún. 30. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
baromi egyszerű: főzz magadnak, mosogass el, nem csak magad után és 17 évesen szerintem a mosógép sem lehet kihívás
2011. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha Apád szerint is kattant akkor el kéne vinni orvoshoz. Amúgy meg szerintem kezdj keresni valami melót, hogy mire 18 leszel addigra legyen melód és hagyd ott a búsba!

Nem azért, mert semmit nem csinál meg Neked, hanem, mert a húgoddal kivételezik. Egy Anyához ez nem méltó.

2011. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valami oka csak van, hogy rib@ncoz, meg azt mondja, hogy a b@száson jár az eszed.


Nyilván ezt nekünk nem fogod beismerni, de azért te gondold át, mióta tart ez, mi váltotta ki. Lehet, hogy túl korán volt barátod?


Mert ok nélkül ilyet nem mond senki. Még ha nem is szeretne, akkor sem pont ezt az oldalát élezné ki a dolognak, ha nem lenne alapja.


Szóval mi is történt?

2011. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem történt semmi,nem értem anyámat. most meg mézesmázos hangon beszél velem. :o
2011. jún. 30. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű: főzz magadnak, mosogass el, nem csak magad után és 17 évesen szerintem a mosógép sem lehet kihívás.


Az egy dolog hogy én főztem magamra meg idegösszeropnat anyámra 12 évesen már,de az rohadtúl nem normális,hogy a gyerek főz mos magára,mert anyuci nem látja el,mert épp ő nem kivánt gyermek,stb.És a 17 éves még gyerek,a szülőnek amig tanul elkell látni a gyerekeikt akit vállalt,kutyakötelessége a szülőnek,És nem csak anyukának apukának is kikell venni a részét,sajnos munkám során sok gyereket látok akik csak kaját meg fedelet kapnak,de a szeretet szót a családot hírből sem ismerik sajnos.

2011. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az ellátás és a "kinyaljuk a gyerek seggét mindenben" nem megegyező dolgok...17 évesen itt nyavalyognak a tinik, hogy ők már felnőttek és igenis anyuci engedje el őket bulizni, meg pasizni...ez egy ugyanolyan hisztis kislány, aki unatkozik otthon mert vakáció van, nem fog leszakadni a kicsi keze, ha néha elmosogat és mos magára
2011. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Néha elmosogat és mos magára.

Ezt aláírom előző,csak sokan 12-16 -17 évesen már háztartást vezetnek mert a lusta anyjuk apjuk nem tudja mi a kötelesége és hol a helye.

2011. jún. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a "lusta" anyjuk és apjuk valószínűleg legalább 8 órában dolgozik, egy gyerektől meg elvárható, hogy legalább a saját szobáját rendben tartsa, és csináljon magának néha kaját ill ne nyavalyogjon, ha épp nincs tiszta zoknija, hanem dobja be a mosógépbe a cuccot....ha nem tanulnak önállóságot, akkor hogy fognak boldogulni az életben...hidd el, hogy van tapasztalatom gyerekekkel és igazán hátrányos helyzetűekkel is, a kérdező csak egy hisztis tini, akinek az a baja, hogy az anyja nem nyalja ki a seggét és nem teszi elé a kaját, ha csettint egyet
2011. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a "lusta" anyjuk és apjuk valószínűleg legalább 8 órában dolgozik, egy gyerektől meg elvárható, hogy legalább a saját szobáját rendben tartsa, és csináljon magának néha kaját ill ne nyavajogjon.Aláírom,de ugy érzem a felfogásod nehézkes,nem erről bezsélek,hem mikor mindent agyerek csinál anyuka meg sazrik bele,mert van cseléd otthon.

Oké,de nem a gyerek dolga háztatrtást vezetni,meg kistesót ellátni,ahogy sok családnál látom.Ja meg meg a nyolc órás munka,sokan csak a lábukat lógatják 8 órában az ilyen telefonálgatok netezek papírt tologatok dolog az nem MUNKA.8 órában kapálni,glettelni stb na az a munka.

És ne forgasd már ki aszvaimat én 12 évesen már főztem ,17 éves korom ota dolgozom,eltratom magm,de nem normális amikor 16 17 éves lányok vezetnek komplett háztartást ,nevelik a kis tesóikat,vagy te is egy ilyen anyuka vagy aki cselédnek szül,Szült?A legnagyobb baj,hogy mai nőcik elfelejtték mi a feladatuk.Ha van gyerek a gyerek emberré nevelése az elsődleges feladatuk.

Látszik a mostani gyermek genráción hogy nevelést azt ritka esetben kapnak. Sajnos én ebben dolgozom,ezt látom nap mint nap.És néha fejbe lőném,magam mikor látom,hogy milyen emberek vállalnak gyerket családot,akiknek fogalmuk sincs a szó lényegéről,hogy CSALÁD.

2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én végeztem már elég sokféle munkát és hidd el nekem, hogy egy irodai munkába néha jobban bele lehet fáradni, mint 12 órás fizikai munkába...még annyit azért megjegyeznék, hogy a minimális tiszteletet megadnád a másik embernek, akkor nem ócsárolnád a munkáját és a családi életüket... a kérdező sem írta sehol, hogy rabszolgasorban tartják, egyszerűen csak egy hisztis tini, aki szerint mindenkinek a lába előtt kéne heverni...hány ilyen írogat ide



de nem vitázok veled, mert a szövegértésed kb 0, vagy csak olyan mértékben sértett vagy, hogy nem látod a fától az erdőt ...

2011. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!