Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Hogy tegyem ezen túl magam? Erre álmomban sem gondoltam volna

Figyelt kérdés
Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt van egy 3 és fél éves lányunk. Eddig minden szép és jó volt legalábbis azt hittem. Megismerkedett munkába menet egy csajjal. Tegnap lebukott. Azt mondta hogy "megbabonázta a csaj" és miért nem tudott egy hónappal később lebukni, hogy jobban megismerhette volna addig és eldönthetné mit akar. Normálisan álltam a dologhoz felhívtam a csajt, hogy akkor most mik is a terveik. A csaj azt mondta hogy bejönnek egymásnak engem állítólag már nem szeret csak a gyerek miatt van velem és lehetőleg tűnjek el a képből. Ezután a csaj választás elé állította,engem választott a párom de látom rajta, hogy nagyon megkedvelte a csajt. Most mit tegyek? Nagyon szeretem nem tervezem otthagyni de úgy érzem fel fog emészteni ez az ügy. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet . Ráadásul, ahogy a csaj is nyilatkozott a kapcsolatukról...Nem volt köztük semmi testi kontaktus. Ti hogy kezelnétek? Komolyan öngyilkosság is megfordult a fejemben ,a picúr tartja bennem a lelket
2011. aug. 23. 06:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd ezt a kapcsolatot, sosem szeretett igazán, ha ezt tette veled 5 év után. Semmi idő egy élethez képest! Öngyilkosság??? Kiért, miért??? Egy ilyen emberért aki hátba támadott? Ugyan?! És mi lesz a pici gyermekkel aki őszintén szeret, és veled, a saját életeddel?? Találsz olyat aki tisztel, becsül, szeret, hidd el. Valóban megbocsátani lehet, de feledni sosem, és majd 10-15 év múlva gondolsz rá, hogy elszúrtad a fiatal életed! Aki menni akar menjen, kényszerből ne tarts magad mellett soha senkit, akkor inkább légy egyedül (de úgysem leszel, fiatal vagy!), tapasztalatból írom. Ne szúrd el az életed!! Csak egy van belőle! És egyszer lehet tévedni, Te most tévedtél, azt hitted a megfelelő embert választottad, hát sajnos nem!
2011. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
81%

Anyuka hahó!

Térj már észhez és dobd a faszit, de olyan gyorsan, hogy a lába se érje a földet, menjen csajozzon, tojd le magasról, de te őrizd már meg a büszkeséged a gyereked érdekében. Még hogy nem tud dönteni meg vacillál? Te meg ülj otthon és malmozzál míg őnagysága dönt.

Azt hiszem téged jó alaposan meg kéne rázni hogy felébredj. Véget ért a mese, hagyd el és legyél büszke magadra, meglátod 4 hónap múlva a lábtörlőd előtt fog kushadni a parasztja. Én akkor sem engedném vissza, csak vigyorognék...

2011. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
89%

Az egészben csak azt nem értem hogy mit akarsz megbeszélni a másik nővel?miért hivtad fel?Ez anyira megalázó...

megkérdezed mik a tervei?nem mindegy?

A pároddal kell megbeszélned hogyan tovább,a nő egy kivülálló.

2011. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
86%

A párod még mindig fiatal, 5 éve együtt vagytok, és még csak 27 éves, ebben a korban ez normális, "élni" akar. Persze semmi esetre sem úgy, hogy felesége meg gyereke van, csak azért írom, hogy normális, hogy tudd, még számíthatsz tőle ilyenekre.

ÉN biztos dobnám a helyedben, legyen benned egy kis büszkeség, hidd el, ha ő is ezt látja, már nem is fog kelleni neki az a másik. Te válassz, ne téged válasszanak.

2011. aug. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
83%
ha a férjed csak röhög rajta,akk tuti akarja a csajt!hagyd el!bár tudm,h nagyn nehez
2011. aug. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
78%
Hát,ahogy olvaslak("Nagyon szeretem nem tervezem otthagyni")még sok ideig fog mosolyogni pasid,ahhoz,h dobd nagy lelkierő kell,benned ez sajnos nincs meg,úgyhogy inkább választod a rossz kapcsolatot,én ezt nem is értem,más már dobta volna!Az itt sokkal inkább a kérdés ,h te a jövőbe mit vársz ettől a kapcsolattól,ha lehet annak nevezni...
2011. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is! Nincs az a faszi, aki miatt öngyilkosságot követnék el, ha ott a gyerekem!

Másodszor. Te tudod,hogy mit tudsz elviselni a jövőben! Én ahogy ismerem magam, nem tudnék bízni benne többé és akaratlanul is tönkrevágná a bizalmatlanságom, a féltékenységem a kapcsolatot. Kérdés van-e értelme,hogy úgy nőjön fel a gyerek,hogy veszekszünk minden nap! Akármennyire is szeretném, nálam itt meghalna a dolog. Nem tudnám elviselni,hogy így viszonyult egy másik nőhöz, hogy megbabonázta stb.

De nem vagyunk egyformák. Van, aki ezen túl tud lépni. Csak te tudod,hogy te milyen vagy! Viszont ha továbbléptek, akkor kell előtte egy alapos nagy beszélgetés a pároddal.

2011. aug. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
87%
Nem kérdés,azonnal elhagynám.Két pici babánk van,de ha ilyen helyzet állna fenn,gondolkodás nélkül kitenném.Pontosan tudom,milyen egy olyan családban felnőni,ahol az egyik szülő csalja a másikat.A gyereket is megsínyli,nemhogy a másik felet.A párod lényegében a nőiességedben alázott meg.Azt a nőt nem minősítem,de az alapján,ahogy a párod leírtad,épp ilyen nőt érdemel,nem Téged.Kár lenne magadat áltatni,amikor alkalma lesz a párodnak,élni fog vele és megcsal.Ezzel a nővel,vagy egy másikkal,de meg fog.Na és az öngyilkosság...Egy ilyen emberért?Még csak le sem köpném,azt sem érdemli meg.Fiatal vagy még,akármennyire is szereted,idővel kihevered és boldog leszel valakivel,aki tisztel,és akinek csak Te létezel.
2011. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
84%

(fili)

Husssszonhááárooom!!!!! Jézusom. Fiatal vagy előtted az élet. Most jó nagy leckét adott, hogy mégegyszer tetvet ne válassz.

Most neked kell átmenni tetűbe és kirúgni, hogy térdepelve kérje magát vissza. Ha meg nem fogja jobban is jársz. A kurvival meg semmi tárgyalni valód nincs az egy nagy senki egy zéró érted? Nem ember. És vissza kapja majd ha a pároddal él ugyanezt tehát add neki szívjon ő tovább. Próbálj erős tigris lenni kérlek. Tudom nehéz, és még fiatal vagy inogsz. De az évek rohannak és azt veszed észre, hogy 30 vagy és agyon csalt szerencsétlen nő, aki már nehezen talál új párt. Ha bejelented, hogy pakoljon megláthatod a képét az egy elégtétel lesz. NE ALÁZKODJ!!!!! Légy kemény mint a vídia. XDD Kitartás drukkolok, hogy meg tudd tenni.

2011. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
91%
a 7hónapos terhesen megcsalt vagyok! 1 év után uj párom lett imádjuk egymást 2hós a közös gyermekünk és a nagyobbik fiamat is imádja és a fiam is őt! túl lehet lépni ezeken a dolgokon nem mondom hogy könnyű lesz de MEGÉRI!!!!!!Hidd el és bizz magadban! nem éri meg a gyertek miatt vele maradni! A gyermeked érezni fogja hogy valami nem stimmel!Inkább egyedül boldogan mint együtt gyötrődve
2011. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!