Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Hogy tegyem ezen túl magam? Erre álmomban sem gondoltam volna

Figyelt kérdés
Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt van egy 3 és fél éves lányunk. Eddig minden szép és jó volt legalábbis azt hittem. Megismerkedett munkába menet egy csajjal. Tegnap lebukott. Azt mondta hogy "megbabonázta a csaj" és miért nem tudott egy hónappal később lebukni, hogy jobban megismerhette volna addig és eldönthetné mit akar. Normálisan álltam a dologhoz felhívtam a csajt, hogy akkor most mik is a terveik. A csaj azt mondta hogy bejönnek egymásnak engem állítólag már nem szeret csak a gyerek miatt van velem és lehetőleg tűnjek el a képből. Ezután a csaj választás elé állította,engem választott a párom de látom rajta, hogy nagyon megkedvelte a csajt. Most mit tegyek? Nagyon szeretem nem tervezem otthagyni de úgy érzem fel fog emészteni ez az ügy. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet . Ráadásul, ahogy a csaj is nyilatkozott a kapcsolatukról...Nem volt köztük semmi testi kontaktus. Ti hogy kezelnétek? Komolyan öngyilkosság is megfordult a fejemben ,a picúr tartja bennem a lelket
2011. aug. 23. 06:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát én először lakhattam a közösen felujitott lakásába 3hónapot aztán ugy kivágott onnan minden ok nélkül hogy csak lestem,hirtelen nem volt hová mennem csak anyaotthonba aztán albérletbe utána elreteszeltem alkesz apámnál egy szobarészt és ott laktunk,baromi nehéz volt 40ezerből de a gondolat is taszitott hogy visszamenjek a majomhoz csak azért mert nehéz egyewdül,viszont ha a gyerekemre néztem annyi erőt kaptam mint még soha!Vállaltam gyerekfelügyeletet 2gyerek plusz az enyém nem volt sok pénz de valami!Interneten ismerkedtem se időm nem volt elmenni a fiamat se tudtam volna hova tenni!A nagyon szar időszak 6hónapig tartott lelkileg de a fiam miatt nem szomorkodhattam az anyagi mélypont fiam 3-6hónapos kora között volt aztán valahogy elkezdett javulni a helyzet ahogy én elkezdem javulni lelkileg ugy minden könnyebb lett:)Ha szeretnél beszélgetni vagy csak biztatás kell irj nyugodtan privire nem garantálom hogy rögtön válaszolok de napi egyszer benézek!

A házatok közös? MAradj ott a kicsivel

2011. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek? Mit hozott ki a sors ebből a történetből?
2011. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Szia! Még semmit naponta átbeszéljük mérlegelünk. Ha lesz fejlemény írok
2011. aug. 28. 19:49
 34/63 anonim ***** válasza:
Kitartás!!!!És ne alázkodj meg!Te egy magabiztos kemény nő vagy és több mint valószinű hogy szép is!Lehet neked nem is a párod az igazi és még keresgélned kell egy kicsit!:)
2011. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:
Hát a múlt héten megismertem valakit. Rosszul éreztem, magam belementem egy találkozóba. Ami sajnos túl jól sikerült :) Nem csaltam meg a páromat, semmi ilyen nem volt. Csak mintha megtaláltam volna a lelki társamat. :) Nem tudom mi legyen a továbbiakban
2011. aug. 30. 20:00
 36/63 anonim ***** válasza:
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! Csak ne menekülés képpen randizz!És sokáig randizz ismerd meg ne add magad könnyen,lehet ő az igazi:D
2011. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Köszi, de leépítettem a srácot, szeretem még sajnos a párom. Viszont azóta új fejlemény hogy amíg én vidéken voltam ő a csajnál aludt. Mondtam is neki hogy akkor ma is aludjon ott. Most nála van :(
2011. szept. 1. 23:13
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

Hallod aranyom!


Na,van itt egy pasi,aki munkából hazajövet megismerkedett

egy idegen csajjal,csak úgy tök véletlen!

KAMU babám!Szerintem meg összeszedte valahol,és könnyebb volt a véletlenre fogni,hogy így kissé ártatlanabbnak hasson a szitu!Etet téged mint egy kis kutyuskát!

A másik fúúúú milyen nő lehet ez?Ilyenről még nem hallottam,beszél veled,lesz@rja hogy ott a pici,és még olyan dolgokat mond,amivel meg is aláz!!

Ráadásul ha a párod szeretne,leépítette volna már rég a csajt!Én ha szeretem a páromat,és tegyük fel szeretőm lenne,akkor se hagynám hogy megalázza őt.

ÉS TE LEÉPÍTETTED A MÁSIK SRÁCOT?

Azt szeretnéd ha a végén kikészülnél ebbe az egészbe,és a kislányod végignézné hogy anyuci nyugi bogyókat szed,apuci meg vígan eljárkál a másik nénihez?

Tegyél rá magasról,csípd ki magad kis anyám,öltözz fel sexisen,és CSAK AZÉRT IS járj el szórakozni,és mutasd meg h ha neki nem kellesz 600 másiknak még fogsz!

Nincs késő,ha változtatni szeretnél,tedd meg,mert az idő hamar elszáll!És BÁNNI FOGOD A VÉGÉN HOGY NEM TETTED MEG!

Csak sajnos késő lesz!

Még tudsz lépni.

2011. szept. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, maximálisan igazad van. Szerencsére anyósomék mellettem állnak, megmondták, hogy mindenben mellettem állnak és ez megnyugtatott egy picit. :) Késő délután ért haza a csajtól ma :(
2011. szept. 3. 02:45
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz!Én terhesen is végig azzal ámitottam magam majd visszajön majd a baba majd... de NEM jön vissza,ha már egyszer ilyet tett és nem is bánja nem fog visszajönni és neked ne is kelljen igy! Én már bánom hogy nem 7hós terhesen raktam ki a szűrét hanem mikor megszültem!Ne hagyd magad!Nem is gondolnád milyen hamar rendbe lehet jönni főleg ha te teszed meg az első lépést!Addig fogsz szórakozni mig ő szakit veled és azt sokkal nehezebb lesz feldolgoznod!!!!Lépj amig nem késő!
2011. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!