Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Hogy tegyem ezen túl magam? Erre álmomban sem gondoltam volna

Figyelt kérdés
Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt van egy 3 és fél éves lányunk. Eddig minden szép és jó volt legalábbis azt hittem. Megismerkedett munkába menet egy csajjal. Tegnap lebukott. Azt mondta hogy "megbabonázta a csaj" és miért nem tudott egy hónappal később lebukni, hogy jobban megismerhette volna addig és eldönthetné mit akar. Normálisan álltam a dologhoz felhívtam a csajt, hogy akkor most mik is a terveik. A csaj azt mondta hogy bejönnek egymásnak engem állítólag már nem szeret csak a gyerek miatt van velem és lehetőleg tűnjek el a képből. Ezután a csaj választás elé állította,engem választott a párom de látom rajta, hogy nagyon megkedvelte a csajt. Most mit tegyek? Nagyon szeretem nem tervezem otthagyni de úgy érzem fel fog emészteni ez az ügy. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet . Ráadásul, ahogy a csaj is nyilatkozott a kapcsolatukról...Nem volt köztük semmi testi kontaktus. Ti hogy kezelnétek? Komolyan öngyilkosság is megfordult a fejemben ,a picúr tartja bennem a lelket
2011. aug. 23. 06:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy egyesekben hogy nincs annyi, hogy megengednek bizonyos bánásmódot, vagy eltűrnek ezt azt.

Én rögtön dobnám az ilyet.

Jobban mondva, sajnos már történt velem ilyesmi és bármennyire fájt (első szerelem) dobtam a pasit, azon az elven, hogy én jobbat érdemlek. És az a jobb be is következett.

2011. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:

(fili)

"engem választott a párom de látom rajta, hogy nagyon megkedvelte a csajt"

Emlékszel ezt írtad az elején. Hát azzal, hogy ott "alszik" komolyan gondolod, hogy téged választott.

Légy már anya tigris és lépj. Nem látod mennyien írják, hogy az idő rohan? Kár volt itt a kérdést feltenned, ha egyik füleden be, a másikon ki megy amit írnak.

Tudjuk, hogy baromi nehéz de sokkal nehezebb lesz öregebben. Te még oda tudsz ehhez a moslékhoz bújni?

Ha ezzel be is fejezi, jön a másik. Tedd el ezeket a leveleket, és ha hónapok múlva vissza olvasod és még vele vagy, falba vered a fejed.

2011. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nagyon nehéz mert annyira szeretem. :'( .Tegnap azt mondta hogy olyat kapott ettől a csajtól amit soha senkitől. Kirakni nem tudom én élek nála,pontosabban anyósomékkal élünk.
2011. szept. 3. 10:00
 44/63 anonim ***** válasza:

ne haragudj a kommenteket nemigen olvastam

csak annyit szeretnék hozzá fűzni: hogy látszik hogy nő és nők között a rivalizáció, harc a férfiért nem ér véget házassággal és gyerekkel sem


örülj hogy te győztél! ne inogjon meg az önbizalmad!!!!!

mert ha meginog, onnan fogsz indulni lefelé a lejtőn!

Járj, büszkén, emelt fővel, hogy érezze a párod azt, hogy össze teheti a kezét MIATTAD, hogy a társa vagy!

2011. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
100%

egy könyvben olvastam , miért nősült meg egy nőcsábász férfi:

"mert a feleségem olyan, hogy tudom, ha félrelépnék egy serpenyővel vágna fejbe"

2011. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult az életed, de tudod mindenkinek megvan a maga keresztje, neked ez jutott. És mindenki átmegy azon a helyzeten, hogy az akivel együtt van, már nem szereti. Csak neked rosszabb helyzet jutott, mert már van gyerek és nincs senkid akihez mehetnél. Legalábbis egyelőre így tűnik.


Nézd, én azt nem értem, hogy mégis mi a túrót szeretsz még ezen a hapsin. komolyan nem értem :) Tudod előfordulhat hogy valaki beleesik másba, ez nem akarat függő. De hogy ezt hogy tálalja a másiknak, és mit kezd a helyzettel az már nagyon is jellem kérdése. És a te pasid nem egy jellem bajnok, hogy finom legyek és nőies. Egy normális rendes hapsi megijed ilyenkor, és lelkiismeret furdalása van, hogy szenvedést okozott a másiknak. A te pasid ezzel szemben KIRÖHÖG téged, és a szemedbe mondja minden megbánás nélkül hogy talált mást. Mégis milyen ember az ilyen? én a kutyámat se bíznám rá, de komolyan. Nyisd már ki a szemed!!!!!


Nos, mivel sajnos eléggé össze vagy kötve vele, tényleg nem jó ha kenyértörésre viszed a dolgot. De. mérlegeld, közös a lakás? vagy csak az övé? együtt vettétek? van rajta hitel? Nos, ha még a szülei vették neki, vagy örökölte, akkor én máris elköltöznék a gyerekkel, hiszen abból úgyse kapsz semmit a válás során. De ha a fele a tied, akkor vagy ráveszed hogy húzzon el a nőhöz, és lecseréled a zárat, vagy megosztanám a lakást, hogy melyik szoba kié, és mikor vigyáz a gyerekre amíg te mondjuk elmész dolgozni, vagy más programod van. Aztán ahogy ez kialakul, akkor majd tovább lehet lépni. De persze a legjobb lenne ha teljesen máshol találnál megélhetést a gyerekkel együtt, akár külföldön.


Ha a lakás csak a pasié, akkor még azt is mérlegelném, hogy hogy jössz ki anyósékkal, van-e náluk egy külön szoba amibe esetleg átmehetnél. Lévén hogy saját szüleid nincsenek, sőt barátnő se... Nyilván az ő fiúk, és nem fognak rá annyira haragudni, de ha lojálisak megértik hogy te nem akarsz a továbbiakban vele közösködni, és saját életet szeretnél. Emellett ha olyanok, akkor lenne legalább bébicsősz is...


Tudod ha a pasi mellett maradsz egy lakásban, nehéz lesz ismerkedni, mert fordított esetben te is eléggé nehezen nyelnéd le, hogy a pasi még a volt nőjével lakik. A bizalom ilyenkor nehezen alakul ki, hiszen nem ismeritek egymást.


Csak azt lásd be hogy a pasasod egy önző jellemtelen alak. Ha ezt sikerült elhinned, akkor már nem fogsz utána vágyakozni. És mivel ilyen ember, én akkor se fogadnám vissza, ha majd rájön hogy a másik lány egy liba, és megbánta amit tett. Ugyanis egy sz.ar alak. Ilyennel nem szabad összekötni az embernek az életét.


33/N

2011. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
34%

"a pasasod egy önző jellemtelen alak."

szerintem meg csak ember.

2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint minden ilyen helyzetben lévőnek a kezébe nyomnám James Dobson Kemény szeretet c. könyvét. Ha fontos a kapcsolatod, szerezd be!


A legtöbb hozzászólással ellentétben szerintem menthető a kapcsolatod, de ahhoz stratégia kell, ezt találod meg a könyvben.


A férjednek nem kell tudnia, hogy oly nagyon vissza akarod szerezni. Magabiztosnak, nyugodtnak kell tűnnöd, semmiképpen nem kétségbeesettnek.


Én is követtem el sok hibát, de a könyv segített. Nem is írok többet, mert az egészet ide másolhatnám. Tele van a tiédhez hasonló (vagy durvább esetekkel).


Én szurkolok.

2011. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:
Anyósomékkal lakunk azt mondták maradhatok, semmiféleképp nem fognak elküldeni. Ennek örülök mert folytathatom a sulimat így , segítenek a baba körül és vigyáznak rá amíg dolgom van. Reggel próbáltuk a párommal még egyszer megbeszélni, mert arra ébredtem hogy zokog mint egy kisgyerek :( hogy ő nem akart megbántani de nem tud uralkodni magán, adjak neki időt. Közben az is kiderült hogy a csajnak férje van és nemrég adták be a válópert
2011. szept. 3. 12:00
 50/63 anonim ***** válasza:
Ez a pasas sose szeretett téged és nagyon éretlen. Érett férfi, aki igazán szereti a párját és felfogja, hogy ő családapa, csírájában elfojtja, ha esetleg megtetszik neki egy másik nő, mert sajnos ez megeshet, de egyenes jellem, aki stabilan kötődik a családjához, az sose tenne veled ilyet. Az öngyilkosság csak a kétségbeesés miatt jutott eszedbe, a lehető legrosszabb, amit tehetnél, egyrészt a kislány miatt, másrészt pedig megfosztanád magad attól, hogy a mostani párodnál egy sokkal de sokkal jobbat találj, mert találni fogsz, ez 1000%. Egy jellemtelen szar, sunyi alak a párod, és te is tudod, hogy ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2011. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!