Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagok, közeli rokonok...

Családtagok, közeli rokonok legjobb beszólásai?

Figyelt kérdés
Vicces és aranyos vagy megható is lehet :)
2011. aug. 23. 17:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
97%
" anya! Ez a kutya most barna vagy jobbra?"
2011. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%

nyaralni voltunk és kimentünk sétálni este a városba sétálunk egyik oldalon a járdán tesom mondja hogy: menjünk már át a másik oldalra megakarom nézni azt a cipő boltot - jo átmegyünk mire anya: jéé itt egy cipőbolt

egy másik alkalommal mikor igy együtt volt a család anya belelépett egy kutyaszarba utána lementünk a strandra /tengerparti nyaraláson/ járkálnak ott a délafrikai árusok ott ordit az egyik és magyarul az volt kivehető hogy "maga lépett kutyaszarba?"

egyszer kiküldtek megkeresni apát jött velem a keresztlányom és akkor igy a konyhába bekiáltottam hogy apa itt vagy?! erre keresztlányom is apa!!

2011. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem, hogy a családban ki volt ez, de a sztori: kisgyerek lehülyézi a nagymamáját valami miatt ("Mama, hülye vagy!"), ezt meghallja Sári néni, aki mondja a kisgyereknek, hogy kérjen bocsánatot. Erre a gyerek: "Bocsánatot kérek, Sári néni... mama, te meg hülye vagy!"
2011. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%
Óvodáskorú kissrác, a családja nem veti meg a káromkodást, és nem mindig fogják vissza magukat a gyerek előtt. Egyszer kiviszik az állomásra és anyukája mutatja neki, hogy "Nézd, vonat!" A kissrác erre: "Hát akkor mi a f.sz van?" :D
2011. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

Bátyámék Angliába élnek, és mikor még 2 éves volt a lányuk, sose tudta eldönteni, hogy magyart vagy angolt használjon, így keletkeztek ilyen mondatok, mint ez:

- Bouncing on the csúszda, és broke that...

2011. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

2 éves lányom mondta nekem: Anya te vagy a legjobb barátom!

Én majdnem sírva fakadtam. :)

2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Darcy01 ***** válasza:
100%

Keresztfiam kb. 3-4 éves lehetett. Gyakran a nagymamája vigyázott rá, és mikor megkérte, hogy olvassanak mesét, akkor a nagyi mindig mondta, hogy várj, hoznom kell a szemüvegemet.

Ebből a keresztfiam azt a következtetést vonta le, hogy ő azért nem tud olvasni, mert nincs szemüvege:-)

2011. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a neten olvastam még régen, de mély nyomot hagyott bennem.


Az 5 éves fiú azt mondja a 3 éves öccsének:

- Te, figyelj csak, káromkodjunk.

- Az mit jelent?

- Lemegyünk anyuhoz, én azt mondom "a büdös francba" te meg azt, hogy "b@zd meg". Jó?

- jó!


Lemennek az emeletről, anyuka épp a reggelit készíti.

5 éves fiú mondja anyukának:

- A büdös fr@ncba én müzlit kérek!!!

Micsodaaaa???? Kiált fel az anya.... elkapja a gyereket, vonszolja fel a lépcsőn, közben kettőt ráver a seggére is, rázárja a szobaajtót és közli, hogy büntetés van egész délelőtt.


Dolga végeztével visszamegy a konyhába, majd megkérdezi a 3 évest:

-És te kicsim, mit kérsz reggelire?

- B@zdmeg, müzlit biztos nem!


:D :D

2011. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

beszélgetések tesok közt itthon

öcsém /7éves/

tesóm mondja hogy kiviszi a kutyát:

én: jó de vigyázzál lüszire

tesóm: oké úgy figyelek rá mint a szemem csücskére


van meleg víz? Én: Van! De hideg! :D

2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
88%

mama: Ezt a neopatrikon láttad?


mama: nem nyitjátok ki az ablakot mögöttetek hogy hüvösebb legyen?

mi: nem! ugy csak a meleg jönne be!

mama: lehet hogy bejönnek /a legyek/

2011. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!