Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagok, közeli rokonok...

Családtagok, közeli rokonok legjobb beszólásai?

Figyelt kérdés
Vicces és aranyos vagy megható is lehet :)
2011. aug. 23. 17:54
1 2 3 4
 21/37 Darcy01 ***** válasza:
95%

3,5 éves unokahúgommal egy újságot nézegettünk, amiben volt egy bagoly alakú szobrot ábrázoló kép:


ő: ez egy bagoly?

én: igen.

ő: és tud repülni?

én: igen.

ő: de hát ez nem szoborból van?


:-)

2011. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvéremék átmentek nagyfaterhoz és a nyagymamához-anya,8éves kisfiú,5 éves kislány.

Anya beszélget nagymamával a konyhában a gyerekek a nappaliban nagypapával.

Nagyfater berakott egy videó kazettát a lejátszóba és elkezdte nézni a gyerekek is nézték csendben.

Pár perc múlva a kislány kiment a konyhába és ezt mondta-

A tévében a néni bekapta a bácsi kukiját.-

2011. aug. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
96%

3 évesen az unokahúgom elmesélte nekem, hogy, hogy született meg : "Amikor megszülettem, nagyon nagyon fájt(nagy levegő.), mert nagyon sírtam(nagy levegő kétszer is:D.), de amikor anya megfogott már semmim nem fájt, akkor már éhes voltam, azért üvöltöttem.."Erre hozzáteszi.. nagy levegővel.:)"Most nem fogok üvölteni ígérem, de adj enni":D:D

Közben pedig akkora levegőket vett:)) Nagyon édes volt:)

2011. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Beszálltam nagyapám kocsijába, jól bevágtam az ajtót erre ő meg: -Hééé, minek úgy becsapni, szerinted loptam én ezt az autót? :P
2011. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%
Hát a kisgyerekek beszólásain nagyon sokat nevettem :))
2011. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
95%
Huh, a bátyám 6 éves korában miután rendeltünk egy étteremben még a pincér után ordibált:"nekem pedig hozzál rizsát, értve?"xd
2011. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja, utolsó vagyok. Egyszer pedig

-Apa mennyi az idő?

-10 perc múlva 8.

-De nem azt kérdeztem, hogy 10 perc múlva mennyi lesz, hanem hogy most mennyi van!

2011. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
93%
Még annyira kicsik voltunk a bátyámmal, hogy együtt fürödhettünk nagykádban :) Anya bejön, kérdezi tőlünk, hogy pipihusit, vagy disznóhusit kérünk vacsorára? Engem emlékszem felvillanyozott a gondolat, hgy választhatok és úgy döntöttem szélesítem a spektrumot. Oldalrahajtottam a fejemet és megmondtam mit akarok. "Vajas lepkét" erre a bátyámnak is leesett, ő vajas match-box ot kért.. Nem emlékszem mit vacsoráztunk :D
2011. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
73%

Férjem:-Te már engem le sem szarsz!

Én, vigasztalóan:-Dehogy neeem!

2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
80%

Lányom:-Hol kel föl a Hold?

Én:-Azt nem tudom pontosan, hol kel föl, de hol itt, hol ott kel föl.

2011. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!