Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagok, közeli rokonok...

Családtagok, közeli rokonok legjobb beszólásai?

Figyelt kérdés
Vicces és aranyos vagy megható is lehet :)
2011. aug. 23. 17:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Én, apumnak amikor 3-4 éves voltam: "apa, te kicsi hal vagy ebben a nagy világban". Valami rajzfilmben hallottam ezt a mondatot, de nem akkor mindjárt mondtam neki, hanem hónapokkal később. Miért, nem tudom... Igy mesélték nekem a szüleim.
2011. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

2-3 éves lehettem.Apával mentünk piacra.

Én:Apuuu,vegyél olyanot.

Apu:Mit csillagom?

Én:Olyanot!

Apu:De mi az?

Én:Na jó akkor vegyél tóvizet!


Később derült ki,hogy az olyanot az a dinnye volt,a tóvíz pedig szódavíz.


Jaaj,annyit derültem ezeken a válaszokon.Mégmégmég!!: D

2011. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kb 3 éves lehettem, elkísértem anyut a postára. A sorban mögöttünk állt egy festő-mázoló srác, munkából jöhetett, mert az a fehér kantáros naci volt rajta, persze csupa festékesen.


Anyum elmesélte, hogy egy darabig csak néztem, néztem tátott szájjal, aztán odaléptem hozzá:


-"Bácsi, neked nem tanította meg az anyukád, hogyha elmész otthonról akkor mindig tiszta ruhát kell felvenni?"


Képzelhetitek, anyum ezerrel elpirult :)

2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyum barátnője vigyázott rám,elvitt templomba.Mindenki hallgatott,csak én mondta állandóan erre rám szól K:ne beszélj,jön az apáca és kikapunk tőle.erre elszáll egy légy,mire én:ott száll az apáca!hát nem mondom milyen röhögés volt a templomba :)
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%

Aki szereti a gyerekek kedves aranyköpéseit, annak javaslom ezt a könyvet, azt hiszem, már újabb kiadása nincsen:


Iszlai Zoltán : Csirip jelenti

2011. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Én meséltem, hogy az unokahúgom elmesélte, hogy született:))


Amikor ovis lettem, elmeséltem az óvó néniknek, hogy apa üvegből issza a pálinkát(és közben mutattam, hogy hogy csinálja:D)(soha nem ivott és nem is szereti a pálinkát:D)


Meg az unokahúgomnak volt még egy jó sztorija:D

1-2 hete járt oviba és a sógornőm a varrodában dolgozott(nevezzük a sógornőmet Nagy Marinak:D). Az unokahúgom odaült a kerítéshez az oviban és mindenkitől aki arra ment az utcán megkérdezte : "Nem ismered a Nagy Marit?? Ő az anyukám, ha látod, mond meg neki, hogy siessen értem"

:D:D


Ha jut eszembe még sztori, írok:)

2011. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Darcy01 ***** válasza:
100%

Írtam már két sztorit, most eszembe jutott még egy.


Egyik este a Trója c. filmet néztük a nappaliban, 3,5 éves unokahúgom is ott volt. Pár percre kimentem, és mikor visszaértem éppen Brad Pitt volt a képernyőn, amint csata után kicsit véresen, koszosan törölgeti magát. Az unokahúgom ezt mondta ekkor: "Ez a bácsi nagyon le van harcolva." :-)

2011. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!