Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen beégtem! Hogy viselke...

Szörnyen beégtem! Hogy viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés
Váratlanul itt termett az unokanővérem szörnyen vallásos barátja,senki nem szólt,senki nem hívott telefonon,én meg egy szál bugyiban meg pólóban összetalálkoztam vele a házban...Mindenki röhögött,szörnyen kínos volt... :S Mit csináljak,hogy viselkedjek? Nagyon ciki szituáció volt! :S
2011. aug. 23. 21:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, te vagy otthon!


Neki ciki váratlanul beállítani!

2011. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezen pánikolsz?Akkor mit mondjak én?:D

Szóval,egy átlagos szombati nap volt,úgy döntöttünk,hogy az este összevergődünk picit a haverokkal.Ez meg is történt,egyik helyről pottyantunk a másikra,végül egy disco klubban kötöttünk ki,ami persze csak akkor történik így ,ha közben iszogatás is van,mégiscsak el lazul az ember és még a táncolhatnékja is előbukkan,fokozódik a tombolni vágyás…

4-5-en lehettünk,kabátokat leadtuk,majd irány a buli.Két pulcsi volt rajtam,de egyenlőre jobbnak láttam magamon hagyni mindkettőt.

Táncolgattunk,ilyenkor persze hamar azt hiszi az ember,hogy ő a parkett ördöge,szóval ugráltunk,amíg bírtuk.(lényeg,hogy jól éreztük magunkat)Barátnőmmel úgy döntöttünk,hogy kimegyünk a mosdóba,ami gondoltam kapóra is jön,majd útközben lekapom a pulcsimat,a srácok pedig bent maradtak a teremben,köztük az én barátom is.Szóval elindultunk,még csak a folyosó elején lehettünk,de már nem bírtam,nagyon melegem volt,lazán megfogtam a pulcsimat és lekaptam,nyugodtan sétáltam tovább.Majd a mellettem sétáló barátnőm,nevezzük Zoénak,félig suttogó,félig a röhögéstől fuldokló gyanús hangjára lettem figyelmes: -Nincs rajtad felső,melltartóban vagy!

(Jó,h az volt)Igen,és tényleg.Sürgősebbre vettem a lépteket,gyorsan irány a mosdó (Phu,azok a tekintetek útközben ),mondanom sem kell,hogy Zoé még jó ideig nem bírt megszólalni a röhögéstől.Igencsak kellemetlenül éreztem magam,de gondoltam a lassúzás alatt,ugye ezzel fejeződik a bulizás,elmondom a pasimnak,hogy mi is történt.Inkább tőlem tudja,mint mástól,gondoltam én.Nagy komolyan el is kezdtem,mire beköpte,hogy csaknem arról szeretnél beszélni,hogy melltartóban szaladgálsz?!

Mint kiderült,nem maradtak a teremben,kimentek a pulthoz,ahonnan teljes volt a belátás.Utólag jókat nevetünk rajta és persze legalább volt mivel piszkálni,mint mondjuk biztosan jól keresnek a sztriptízesek,vagy elmehetek buliba vetkőzni,vagy csak simán most maradjon rajtam a ruha Emlékezetes volt,az biztos

2011. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, szerintem ez nagyon, de nagyon messze van a cikitől.
2011. aug. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy Âdàmon meg Êvàn még bugyi sem volt...( Âdàmon biztos hogy nem:-))).
2011. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!