Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen beégtem! Hogy viselke...

Szörnyen beégtem! Hogy viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés
Váratlanul itt termett az unokanővérem szörnyen vallásos barátja,senki nem szólt,senki nem hívott telefonon,én meg egy szál bugyiban meg pólóban összetalálkoztam vele a házban...Mindenki röhögött,szörnyen kínos volt... :S Mit csináljak,hogy viselkedjek? Nagyon ciki szituáció volt! :S
2011. aug. 23. 21:00
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
A te lakásodban nyugodtan szaladgálhatsz egy szál punciban is, ha nem szólnak, hogy jönnek, akkor az az Ő bunkóságuk :)
2011. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Jaj,ugyan már nem a kopasz p.nádat látta,mit kell ebből ekkora ügyet csinálni?
2011. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Háát, én otthon voltam ugye, wcn erre anyukámnál volt egy barátnője vagy akárki csaj. Elvagyok ő meg egyszer csak rám nyit nem is volt igazán időm reagálni mert már csukta is az ajtót kb 2 másodperc volt. Na és ennyi volt.
2011. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nem égtél be szörnyen, nyugi. 40 fok van ráadásul, nem lehet az ember garbóban, és ők voltak tapintatlanok, hogy csak úgy jöttek. A családod többi tagjának kellett volna szólni, hogy vendég jött. Én is libbentem már elő rövid hálóingben, mert vendégek jöttek, szemrebbenés nélkül elővettem a köntöst és kész.
2011. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
ddde értitek,tanga volt rajtam (mást nem viselek el odalent :D:D:D),gondolhatjátok,milyen fejet vágott :S:S:S
2011. aug. 23. 21:29
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
ha szörnyen vallásos a srác, akkor a legkevesebb, hogy elkapja a tekintetét és nem bámul.
2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

ebbe nincs semmi...

nem kell ezen problémázni...

figyelj én jobban leszoktam járatni magam /véletlen!!!/ én multkor pl. egy olyan embernek kijelentetem hogy ha törik ha szakad akkoris beházasodok a családjukba akivel tényleg csak ilyen 3-4 havonta futok össze eyzer néha beszélünk am. köszönö viszonyba vagyunk és a fia ilyen idős mint én /évvel ha idősebb nálam/ ő nem is tudja ki vagyok én is csak látásból.. ez jobb? az legalább "családon belül" volt

17/l

2011. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem tudom, nekem sajna csak 1-2 szituáció volt amikor voltam valahol társaságban és véletlen előkószált valaki. Egyszer egy lány, tök jó volt. És csak azon gondolkodtam hogy hááát igen ez is valami.
2011. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vallásos? Esetleg még szüzességi fogadalmat is tett? Akárhogy is vam, lehet hogy otthon, például úgy reagálta le a látottakat, hogy: Köszönöm Istenem! :D

Nyugi, elhiszem, hogy kínos(bár tényleg nem a te hibád), de nem tart sokáig a helyzet. Pár nap, és elfelejtik az egészet. :)

2011. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
Háát egyszer én is nyitottam rá egy srácra a WC-n. Nagyon kellemetlen volt mindkettőnknek. Az az igazság, hogy onnan kezdve akárhányszor megláttam, mindig ez jutott eszembe. Addig még tetszett is, de a budis dolog után egy kicsit szánalmassá vált a szememben. Tudom, hülyeség, és nem is tehetett róla, de akkor is. Én akkor még amolyan 18 éves voltam és még hittem a mesebeli hercegben, aki majd értem jön fehér lovon...és hát sehogyse illett a képbe az ahogy a WC-n ül.
2011. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!