Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Hogyan adjam tudtára, hogy tudok arról, hogy lopott tölem?

Figyelt kérdés

Egyik nap feljött a barátnöm meglátogatni. Mivel megígértem neki 1-2 dolgot, hogy odaadom neki, elökerestem és odaadtam ingyen, én úgysem használom. Kérte, hogy adjak neki egy zacsit, amibe beleteheti. Ebben eddig ugye még semmi nincs. Adtam. Megkérdezte, hogy körülnézhet-e a szobámban. Mondtam, hogy persze (nem fogtam gyanút, hiszen a barátnöm). Nekem sajnos dolgom akadt, mert mostam éppen, ki kellett teregetnem és a kislányomat megetetni. Egyedül maradt a szobában. Aztán mikor távozóban volt, láttam, hogy össze van kötve a zacsi és eléggé "púpos". Mivel fehér volt a zacskó, átlátszott, hogy az egyik felsömet titokban beletette. Nem szóltam neki, nagyon kínos volt így is.


Hogyan adjam mégis tudtára, hogy tudom, hogy elvitte, de mégse legyen bántó?

Mert az más, ha elkéri vagy megkérdezi, hogy kell-e, szívesen neki adom, de ez így olyan.... le sem tudom írni. És joggal feltételezem, hogy más is volt a zacsiban, amiröl nem tudok, vagy csak akkor fogom tudni, ha keresem és nem találom.

Vissza nem akarom kérni a felsöt, csak hogy tudja, hogy nem úszta meg.


2011. aug. 24. 07:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%

8:11 es vagyok!

nem hinném, hogy azért lopta meg a barátnője, mert rosszat akart neki! tehát vmi belső, pszichés oka lehet.

még sokszor a család se tudja, hogy kleptós van a családban.. gyermekpszichológus vagyok szval tudom!

nem azt mondom, hogy díjazni kell, hogy ellopta tőle, de a barátnője, ha igazán szeretik egymást megbeszélik! a szeretet mindent legyőz, a barátság próbája, hogy kiállja-e..

2011. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Hasonló velem is volt már, annyi különbséggel, hogy én 10 éves voltam, a lány pedig 13, és babaruhákat lopott tőlem, később letagadta, hogy elvitte, de a tesója visszaadta nekem.

Szerintem ezek után ne gondolkozz azon, hogy hogyan legyél minél tapintatosabb, csak kérd vissza a pólódat (pontosabban mindent, amit elvitt), mert a tiéd. Szerintem is lehetséges, hogy már több cuccotokat is elvitte régebben.

2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, mindegyik hasznos volt!

Nehezen rávettem magam és megírtam neki. Ma reggel beviharzott és még ö volt megsértve. Hogy ö azért vitte el, hogy meglepetés felsöt vegyen de nem tudta a méretemet.

Ebben 2 bökkenö van:

Azt a felsöt terhesen hordtam, direkt ki lett válogatva, hogy másik baba esetén megint jó lesz majd. A mérete XL, én még S méretet hordok.

A másik meg, hogy vettem már ruhát ajándékba, megkérdeztem milyen méretet hord és megvettem. Nem kellett ahhoz ellopnom az egyik ruháját... De semmi bocsánat vagy ne haragudj, még ö volt megsértve! Hogy mertem szólni. Azt sajnálom, hogy ezek után senkiben nem merek majd bízni...:(

2011. aug. 28. 09:36
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Az en "baratnom" 10 ev baratsag utan a tesom telefonjat lopta el. Azota kerulom messzirol, csak nehez, mert folyton felkeres. Sajnos en nem lattam amikor ellopta, csak tesom kulfoldon volt en etettem a macskat es csak o jott fel velem. Meg ra is kerdezett, hogy tesomnak hogyhogy 3 teloja van. (regiek voltak) Mivel bizonytalan voltam es a legjobb baratnom volt, nem szoltam neki. Mar banom nagyon, ugyanis ellopta egy borondunket is (az tuti, mert en adtam kolcson neki, aztan ugy allitotta be, mintha az ove lenne) meg anyukam cipojet. Szerintem mondd meg neki, es tedd hozza azt is, hogy felejtse el a baratsagotokat. Nem erdemel meg teged! Sok sikert, es sajnalom a tortenteket.
2011. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ohh, most latom, hogy megmondtad neki. Sajnos erre szamitani lehetett...:( Probald meg elfelejteni, tudom, hogy nehez.
2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, hogy így történt... bírom, amikor vki lebukik, akkor még neki áll feljebb, és elvárja azt, hogy a baromira átlátszó hazugságaikat higgyük el, mert hogy "hát a barátom vagy, neeeeeeeeeem?"... jééézus...
2011. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Hogyan adjam tudtára, hogy tudok arról, hogy lopott tölem?"


Szó szerint,finomkodás nélkül.

2011. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!