Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Hogyan adjam tudtára, hogy tudok arról, hogy lopott tölem?

Figyelt kérdés

Egyik nap feljött a barátnöm meglátogatni. Mivel megígértem neki 1-2 dolgot, hogy odaadom neki, elökerestem és odaadtam ingyen, én úgysem használom. Kérte, hogy adjak neki egy zacsit, amibe beleteheti. Ebben eddig ugye még semmi nincs. Adtam. Megkérdezte, hogy körülnézhet-e a szobámban. Mondtam, hogy persze (nem fogtam gyanút, hiszen a barátnöm). Nekem sajnos dolgom akadt, mert mostam éppen, ki kellett teregetnem és a kislányomat megetetni. Egyedül maradt a szobában. Aztán mikor távozóban volt, láttam, hogy össze van kötve a zacsi és eléggé "púpos". Mivel fehér volt a zacskó, átlátszott, hogy az egyik felsömet titokban beletette. Nem szóltam neki, nagyon kínos volt így is.


Hogyan adjam mégis tudtára, hogy tudom, hogy elvitte, de mégse legyen bántó?

Mert az más, ha elkéri vagy megkérdezi, hogy kell-e, szívesen neki adom, de ez így olyan.... le sem tudom írni. És joggal feltételezem, hogy más is volt a zacsiban, amiröl nem tudok, vagy csak akkor fogom tudni, ha keresem és nem találom.

Vissza nem akarom kérni a felsöt, csak hogy tudja, hogy nem úszta meg.


2011. aug. 24. 07:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
100% biztos vagy abban, hogy ellopta azt a felsődet? Azért keresgélj, nézz körül, mert attól kínosabb nincs, mint amikor meggyanusítod, majd utána pár hónap múlva valahol a szekrényedben mégis megtalálod.
2011. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

lehet hogy kleptos csak nem tudod..

sztem segítségre szorul mentálisan, és nem belerúgni kell mint ahogy itt sok idióta leírta..

próbáld vele megbeszélni! 11 év az 11 év!

2011. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
persze még az áldozat kérjen elnézést...
2011. aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 8:11-es válaszoló!

Te is egy jó nagy idióta lehetsz.Szerinted 11 év után nem tudnának MINDENT egymásról...!?

megint egyik válaszoló voltam.

2011. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
Miért kellene tudni róla MINDENT? Gondolom nem töltik együtt minden percüket...
2011. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem,nem minden percüket,de 11 év barátság után én arra következtetek,hogy biztosan tudná róla.:)
2011. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet szépen közölni ilyet, csak egyenesen és tárgyilagosan.

Láttam, hogy elvitted, de akkor köpni nyelni nem tudtam a meglepetéstől, nagyon értékelném ha visszahoznád a tulajdonom és remélem nyilvánvaló hogy ezek után nem teheted be a lábad a lakásomba.

Én ezt mondanám. Lopott már tőlem ex-barátnő. Megmondtam neki, hogy tudom, hogy ő lopta el (igazam is volt nem üres gyanúsítás volt) és kérem vissza. Persze először leüvöltött, hogy miért gyanúsítom ezzel és milyen egy mocskos dög vagyok, de nem tágítottam és végül visszakaptam egy szép kis káromkodás keretében a cuccom (akkor még nem hagyta el a lakást, szóval nála volt a táskájában).

25/N

2011. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legközelebb találkoztok, akkor én elég rideg-hideg lennék vele, és ha rákérdez, miért (mert csak feltűnik neki, hogy más vagy, mint általában... vagy elszégyelli magát, és kiíródik az arcára, hogy bűnös, vagy játssza a tudatlant, és kérdez), akkor mondd el neki, hogy nem vagy hülye, láttad, ahogy kivitte az egyik felsődet a zacskóból, meg hogy átlátszott meg hogy kitüremkedett a zacskó az előre megbeszélt kölcsönkért cuccokhoz képest, és bocs, itt a barátság vége, mert olyannal nem barátkozol, aki téged meglop. Nem kell métzesmázosnak meg célozgatósnak lenned... persze ezt is lehet választékosan, higgadtan, bármilyen hiszti/kiabálás nélkül közölni vele.
2011. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy azt hitte, azt is neki adtad?

Én is voltam hasonló helyzetben, tulajdonképp 90%-ig biztos voltam benne, hogy az illető meglopott, de a mai napig sem mertem kijelenteni ezt, mert ott az a 10%. Persze kérdeztem, nem látta-e, de simán azt mondta, hogy nem. Most ezek után nem mertem tönkretenni gyanúsítgatással a kapcsolatot, bár lehet hogy hülyeség volt, nagyon nehezen feltételezek rosszat másról.

2011. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Azért mekkora poén lenne, ha valami ajándékvásárláshoz vitte volna el méretválasztáshoz segésanyagnak :D
2011. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!