Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósod menyire látja reálisan...

Anyósod menyire látja reálisan a gyerekét (párod)?

Figyelt kérdés
Tisztában van a jó és rossz tulajdonságaival?beszélgettél vele erről?
2011. aug. 24. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
hajaj,abszolút...ismeri a fiát,nem kell neki bemutatni...:) annak ad igazat akinek tényleg igaza van...
2011. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reálisan látja, bár nincs a páromnak semmi komolyabb rossz tulajdonsága (látszik a jó nevelés), de van 1-2 idegesítő szokása és ezen mindig jókat zsörtölődünk együtt - pl. mikor szanaszét hagyja a bögréket és poharakat a lakásban. De amint "rászólunk" összeszedi. Csak tényleg elfelejtkezik róluk.
2011. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ismeri, tudja milyen. Persze anyából van próbálja védeni, de ez annyira nem őszinte. Szerintem ő is tudja.
2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

13:24 vagyok


Azaz egyedül a finnyásságával nincs tisztába. Neki ez természetes.

2011. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mikor elkeztünk járni anyósom leültett beszélgetni.

Elmondta hogy nagyon jól gondoljam meg hogy összekötöm-e vele az életem mert nem lessz habos torta,a párom ez az egyben olyan mint az apja,tapasztalatból beszélt.

Viszont azt is elmondta hogy a fia egy életre választ párt,és bármilyen bajban kitart melletem.

ugy néz ki ő is reálisan látja a helyzetet.

2011. aug. 24. 13:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismeri mint a rossz pénzt:) Igaz én nála is jobban ismerem:)

De tudja mikor mi baja, tudja mik az erényei, mik a hibái. Biza:)

2011. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Apósjelöltem, mert anyós meghalt, még mikor a párom kicsi volt.


Megmondta az édesapja, hogy figyeljek rá nagyon, érzelmileg labilis, nem egyszerű vele az élet, mert nagyon trehány tud lenni, viszont tényleg életre való, úgy dolgozik, mint akinek kötelező, és egy életre keresi a párját.

Őt talán jobban irritálja a személyisége, mint engem, és általában, nagy ritkán mikor leszidom a párom, após nekem ad igazat, mert csak úgy nem szoktam :)

Totál imádom az apóst, tisztára ráütött a fia :)

2011. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Nekem is anyósom folyton igazat ad,mostmár nem is mondok semmit mert abból vita van.

2011. aug. 24. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen reálisan látja anyós a dolgot

És annak ad igazat, akinek az van.

A másik gyerekével (ő lány és idősebb) is ez van. Már kétszer vált el, most koptataja egy éve a "harmadik áldozatát" és anyósom ott a srácot óvja, védi. Ismeri a saját gyerekét. Szóval ezen a téren le a kalappal !!!

2011. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

túlidealizálja a fiát, szinte szerelmes belé.

mivel változtatni nem tudok a dolgon, így elfogadom. ugyanígy, ahogyan a párom rossz tulajdonságait.

nem akarom megváltoztatni, ha változni akar, az belülről jöjjön.

2011. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!