Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a barátod...

Mit tennél, ha a barátod megzsarolna, h tönkreteszi a barátaid ha?

Figyelt kérdés

Elsimerem, megcsaltam a barátom, ő valahonnan ezt megtudta, de én mivel nem akarom elveszíteni ezt tagadom.

Most azzal kezdett el fenyegetőzni, hogy ha nem vallom be, akkor felhívja a barátnőm vőlegényét és elküldi neki az msn beszélgetést, ahol én a barátnőmet szidom, h miért csalta meg a vőlegényét:S

Ti mit tennétek?

Segítsetek, én nem akarok bajt:S


2011. aug. 24. 14:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%
És az neki miért jó,ha mások kapcsolatát tönkreteszi???Ők tehetnek róla hogy te megcsaltad?Undorító a barátod,ha neki nem jó,másnak se legyen az?!
2011. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád semmit nem tanított neked, sem az erkölcsről, sem a felelősségvállalásról, sem az őszinteségről? És még te szidod a barátnődet -szigorúan csak a háta mögött- aki megcsalta a vőlegényét? Selejtes, értéktelen ember vagy.
2011. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
A bajt már megcsináltad mássz ki belőle magad.
2011. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te megcsaltad a barátodat, és most azzal zsarolnak, hogy egy barátnőd vőlegényének elmondják az igazat, akit szintén megcsalt a barátnője? Zsák a foltját megtalálja...


A viccet félretéve: légy őszinte.

2011. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Be kell vallanod, bezzeg mikor a f.asz belédment akkor ez eszedbe se jutott.
2011. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Elismerem, h ezt nem kellett volna ,de nem gondoltam, hogy ez lesz meg most már szeretném, ha valahogy jó lenne:S
2011. aug. 24. 15:03
 17/31 anonim ***** válasza:
35%

Én nem foglak szídni, ugyanebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy az exem azt a beszélgetést találta meg, amit amásikkal folytattam... Ha elküldené... Nem is tudom, mi történne.

Nagyon parázok, hogy mi lesz, de nem hagyom magam zsarolni. Azt mondtam neki, hogy csinál, amit akar lesz@rom. Ettől ő elbizonytalanodott. (A beszélgetésben nem voltak konkrétumok, de elég kétértelmű volt.) Egyenlőre csend van... (lekopogom)

2011. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nálunk is, mert kitalálta, h a barátnőmet fogja először felhívni, hát ha ő rábír, mert ugye neki is érdeke.

Aztán egyelőre nem tudja elérni telefonon, de az a baj, h én se:S

2011. aug. 24. 15:08
 19/31 anonim ***** válasza:
72%
Mit akar a barátod ezzel?Már teljesen tudja az igazságot,mit akar hogy bevallj,részleteket?
2011. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Létezik, hogy valaki ennyire önző legyen? Nem érdekel a megcsalt barátod, nem érdekel a barátnőd, sem a vőlegénye, nincsenek elveid sem, csak az érdekel, hogy neked jó legyen. Az én köreimben téged embernek sem nagyon neveznénk.
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!