Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a barátod...

Mit tennél, ha a barátod megzsarolna, h tönkreteszi a barátaid ha?

Figyelt kérdés

Elsimerem, megcsaltam a barátom, ő valahonnan ezt megtudta, de én mivel nem akarom elveszíteni ezt tagadom.

Most azzal kezdett el fenyegetőzni, hogy ha nem vallom be, akkor felhívja a barátnőm vőlegényét és elküldi neki az msn beszélgetést, ahol én a barátnőmet szidom, h miért csalta meg a vőlegényét:S

Ti mit tennétek?

Segítsetek, én nem akarok bajt:S


2011. aug. 24. 14:32
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Na mert a vőlegénye, ha kiderül egyébként nagyon rosszul jár, már így vagyok vele.
2011. aug. 24. 15:14
 22/31 anonim ***** válasza:
13%
15:04-es vagyok, nem csak magával foglalkozik a kérdező. Pont hogy a barátnőjét és annak vőlegényét akarja védeni.
2011. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
jajj a végén hozzuk már ki hogy a kérdező az ártatlan áldozat :$
2011. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

"most már szeretném, ha valahogy jó lenne:S

Jó, de én nem akarom, h megtudja, mert akkor tuti nem áll velem szóba többet.

én nem akarok bajt:S"

Ezek arra utalnak, hogy az illető önzetlen?

2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%

a "nem akarok bajt" mondatban az is benne van, hogy a barátainak ne okozzon bajt, szerintem. De mindegy is, ne azon veszekedjünk, h önzetlen-e vagy sem. Emberből vagyunk, hibázunk.

Kérdező, én még mindig azt mondom, hogy ne hagyd magad zsarolni, mert akkor egy életen át fog. De azért tájékoztasd a barátnődet!

23L voltam.

2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Legyen benned annyi gerinc, hogy eléállsz az igazsággal, ha már képzelen voltál a bugyidban maradni. Aztán lesz, ami lesz, VÁLLALD!
2011. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de én nem akarom, h megtudja, mert akkor tuti nem áll velem szóba többet.

Így meg lehet, h megúszom, mert lehet csak blöfföl.


Micsoda egy önző kis sz@rházi vagy. Nem elég hogy félrekeféltél az állítólagos SZERELMED mellett, elárultad és becsaptad őt, még mindig a saját irhádat mentenéd. Megérdemelnéd, hogy a párod felmossa veled a padlót aztán találjon valakit magának, mert egyértelmű, hogy jobbat érdemel, nem egy ilyen hazug, kétszínű, gyáva k.rvát.

2011. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Én értem, hogy emberből vagyunk, de itt már görénységek sorozata történt.

Először is, nem szereti a pasiját, hiszen megcsalta. Aztán később mégis úgy döntött, hogy kell neki, de csak sunnyogva, az igazságot elhallgatva. Na most viszont lebukott, mert a megcsalás mindig kiderül, van valaki, aki tudja. Most sincs benne annyi, hogy elmondja a "párjának", még akkor sem, ha másokat is bele fognak keverni miatta. Nem veszekedésből, de akkor miért nem önző? Ha nem lenne az, és a vőlegényt tartaná szem előtt, már régen bevallotta volna a pasijának az esetet.

De nem hajlandó rá, mert kecske is jóllakjon, káposzta is megmaradjon alapon gondolkodik. 90% esélyt jósolok annak, hogy kiderül a dolog, a "zsaroló" (vagy az egyetlen őszinte ember a történetben?) pedig elmondja a vőlegénynek a másik görény viselt dolgait is.

Ha valaki őszintén magába néz, akkor szerinte nem érdemli meg a megcsaló azt, hogy lebukjon?

Ha valaki elmondaná nekem, hogy a párom megcsalt, akkor nagyon hálás lennék neki, hogy felnyitotta a szemem.

2011. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy. Szegény srác. Az ilyen olcsók miatt nem bíznak bennünk, normális lányokban sem a pasik. Megérdemelnéd, hogy jól felképeljen még a b.nõd is. Bár ez is szép barátság.
2011. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha már tudja, úgysincs értelme tagadni.
2011. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!