Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig szerető,...

Miért vagyok mindig szerető, és hogyan lehetne normális párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sosem volt még normális párkapcsolatom, vagy szerető voltam évekig vagy csak egyoldalú volt a szerelem, a részemről.

Mi ennek az (lelki) oka? Úgy szeretnék normális párkapcsolatot, de még azt sem tudom milyen az, mert sosem volt benne részem. A korombeli pasik sosem vettek észre, mindig is az idősebb férfiaknak tetszettem.


23 L


2011. aug. 24. 15:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

*Inkább legyek én a szerető, mint a megcsalt feleség.


Szerintem nincs különbség. Téged is csal, te is tudod, a feleséget is csalja, nagy valószínűséggel ő is tudja, csak nem kérdez.

De azért egy kis különbség mégis van: a feleséghez megy haza, vele tölti az ünnepeket, tőle van/lesz gyereke, ők építik közösen az életüket, és együtt könnyebb gyarapodni, mint külön-külön.

Ha az ajándékokért csinálod, arra van egy másik szó.

Ha ingyen hagyod magad kihasználni, az meg még rosszabb.

2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jaj csak nem azt gondolod 23 évesen hogy a feleségével nem él nemi életet a szeretőd?Tudod minden nős pali ezt mondja a kis nőjének,hogy nagyon rossz,érzelem és szex mentes házasságban él!
2011. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

16:11

A legújabb nemzetközi felmérések szerint a legtöbb megcsalás esetén a csaló fél párkapcsolata a háttérben rendben van. Megkeresem neked erről a cikket, ha gondolod.

Úgyhogy szerintem ezt a média által szajkózott baromságot be lehet fejezni, hogy "ha megcsalja, akkor ott nincs minden rendben".

Egyszerű: előfordul párszor az életben, hogy egy másik nemű ember megtetszik és izgalmas, és beleszeret az ember. A különbség csak annyi, hogy van, akik becsületesek és fontos nekik a családjuk, és ezért nemet mondanak a kísértésre, és vannak, akik becstelenek és önzők, azok megcsalják a párjukat. Ennyi. Nem több. Nem kellenek ehhez "valami nincs rendben házasságok". :(

2011. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Azért nem minden házasság vagy szerető egyforma. A szeretőt csak arra használják c dolgot is vitatnám, mert a szeretőbe is lehet fülig szerelmes a férfi, ahogy ezt én tapasztaltam, nem csak kfélésről szóltak ezek a kapcsolataim. SŐT. És nem minden szerető akar feleség lenni, és nem mindegyik akarja elszedni a férfit a gyerekeitől. Hihetetlen, de én sem akartam soha. Nekem jó volt. De most már visszanézve zavar, sőt zavar hogy még sosem volt igazi párkapcsolatom. Mert másoknak már a gimibe volt járás stb
2011. aug. 25. 10:01
 25/25 anonim ***** válasza:
Apakomplexus? Esetleg apa nélkül nőttél fel, vagy rossz volt a viszonyod az apukáddal?
2011. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!