Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van arra hogy találok neki normális, szerető Gazdit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!az a problémám hogy van egy puli nőstényem, amit találtam, és örökbefogadtam.De akkor még nem tudtam hogy fél a viharban, és a tüzijátéktól, és olyankor tiszta idétlen, mindíg be kell engedni.Eddig nem is jelentett Problémát, viszont jön a picibaba, és szeretném elajándékozni...De így is kelhet rendes embernek?Hol van rá lehetőség hogy meghírdessem?
2011. júl. 24. 16:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
64%
A baba miatt miért is kellene megválni a kutyától?
2011. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
46%
Miért kéne elajándékozni, amiért jön a gyerek??? Nem fér el az előszöbában a viharban, ha már lesz gyereked is? Soha nem értettem az ilyen embereket. Én alig várom, hogy legyen gyerekem, és lássam játszani a kutyusommal.
2011. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
mert a hálónkban akar lenni folyton, mindíg ott ahol mi vagyunk, emellett hullik a szőre is.ha nem engedem be, veri az ajtót, és sír.
2011. júl. 24. 16:47
 4/50 A kérdező kommentje:
én imádom, és lazán van helye a lakásban lent a nappaliban, de nem marad meg sehol máshol, csak ott ahol mi vagyunk.
2011. júl. 24. 16:48
 5/50 anonim ***** válasza:
74%
Nyirasd le, adj neki jóminőségí tápot, szőrminőségjavító vitamint, neveld meg, stb stb stb....
2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

hozzáteszem, rajta kívűl van 2 kutyám csak annyi hogy velük nincs ilyen probléma.

Sőt, Macska is van 2.

2011. júl. 24. 16:49
 7/50 anonim ***** válasza:
46%
Inkább meg kéne nevelni szegényt. Feltehetőleg senki nem tanította meg neki hogy nem kell félni és hogy ti vagytok a falkavezérek.
2011. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
46%
Ha imádnád nem lenne szived odadni. Az én kutyám is mindig velünk akar lenni, a hálóban alszik, mégse fogok megválni tőle mikor jön a baba, majd megoldom valahogy. Meg lehet szoktatni, hogy méshol aludjon, sírni fog pár éjszakát, aztán megszokja.
2011. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

próbáljuk nevelni 4 éve, a doki is azt mondta esélytelen, nem lehet, mert magán kívül van ilyenkor.nem ért semmit.már mindennel próbálkoztunk.Higgyétek el, nem megy.

Ezért keresek neki egy olyan embert akit ez nem zavar.

2011. júl. 24. 16:51
 10/50 anonim ***** válasza:

Igen, meg kell nevelni, és megkell vele tanítani, hogy ne féljen... Ez persze nem egyszerű, de lehet, hogy kutyasuliban ilyet is tanítanak, ha ez a probléma...

De ha tényleg el akarod ajándékozni szegényt, akkor egy látszólag is rendes embernek add oda...

2011. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!