Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jellemzi a depresszióra...

Mi jellemzi a depresszióra hajlamos embereket?

Figyelt kérdés

Párom szerint depressziós, egyszer minden tökéletes, optimista,boldog aztán semmi előzmény nélkül rátelepszik a világfájdalom. (Semmit nem fog tudni elérni, csak a másvilágon lesz boldog, nincs elég pénze stb.)

Imád én vagyok neki a legfontosabb majd hirtelen egyedül akar lenni, begubózik ki se akar mozdulni csak hagyjam békén.

De már elegem van. Ez nem egy kapcsolat.

Teljesen kiszámíthatatlan, ha olyan kedve van nem akar látni, lemond minden programot utána pedig ugy csinál mintha nem történt volna semmi már kezd elviselhetetlen lenni.

Szerintetek változni fog? Mitől ilyen? Hogy lehet ilyen emberrel jól működő kapcsolatot kialakítani?


2011. aug. 24. 23:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:S
2011. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Forduljon orvoshoz, valahogy győzd meg őt.
2011. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
szia.orvos s.o.s.nálunk ez 6 év után jött elő nálam sajnos.ha nem szedném a gyógyszereket hát nem tudom mi lenne és még iszonyú fiatal vagyok.
2011. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Bipoláris depresszió. Nem gyógyítható, de gyógyszerekkel a tünetek csökkenthetők. Sajnos te nem tudsz tenni semmit, barátod mielőbb forduljon pszichiáterhez.
2011. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

23:48

xD?? voltál már depressziós? tudod milyen? van olyan közeli ismerősöd, aki az? valószínű ne... különben nem 'ikszdézgetnél' itt...

bocsi, hogy bunkó voltam, de ez a kis 'xD' eléggé... feldühített...

2011. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%
bocsánat. : /
2011. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hallani sem akar orvosról! Teljesen félreértett, azt mondta ha "bolondnak" gondolom ne legyek vele.

És hanyagoljuk a témát. Azóta nem is mertem felhozni!

Ő is fiatal 28 éves.

De mitől ilyen? Csak orvos tudna rajta segíteni?

2011. aug. 24. 23:56
 8/21 anonim ***** válasza:
én egy évig szenvedtem depresszióban. szüleimnek hiába mondtam hogy vigyenek el pszichológushoz mindig az volt hogy majd ekkor meg akkor. egy év után magamtól kigyógyultam. Azóta viszont eltelt 2 év és megint visszaestem...szerintem egy jó pszichiáter tud csak segíteni egy ilyen problémán : /
2011. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kéne győznöd őt, mert ez így egyikőtöknek se jó. Minden embernél vannak "nehezebb" pillanatok, de a leírtak alapján a barátodnál más a helyzet. Orvosra van szüksége és nem azért mert bolond... Magyarázd el neki valahogy.
2011. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológushoz menjen, ne pszichiátriára, ott egy 45 perces beszélgetés után azonnal rásütik az emberre, hogy depressziós, és már írják is fel neki a legújabb csodatabit. Velem is ez történt. De nem kezdtem el inni a gyógyszert, elkezdtem járni pszichológushoz, s jópár alkalom után megállapította, hogy szerinte szó sincs depresszióról. Manapság mindenkire rányomják a bélyeget, hogy depressziós, könnyű ezzel dobálózni, mert ha levert, szomorú valaki, az már biztosan depresszió lesz.
2011. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!