Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire fontos a...

Tényleg ennyire fontos a külső? Én is beleestem ebbe a felszínességbe?

Figyelt kérdés
Sose voltam válogatós, ami a külsőt illeti. Persze van egy határ, de nem tettem soha magasra a mércét. Viszont most van valaki, aki tetszik, csak van rajta egy kicsit több felesleg. És ez megöli bennem a vonzalom testi részét. Komolyan mondom, nem voltam ilyen! Szóval ha leadna egy tízest, lenne nálam esélye azt hiszem, mert emigy rendes, jó a hozzáállása az élet kis és nagy dolgaihoz stb. Lehet azért lettem ilyen "válogatós", mert magam igényesebbé váltam (mások hatására, de jobb is mert elég fius lány voltam)? Szóval adok magamra, mértékkel ugyan (nem sminkelek, mert nem szeretek, viszont púdert felteszek ha épp nem tiszta az arcbőröm, rendezem a szemöldököm, hajam ápolt, fogak fehérek, körmöm saját :), és magam festem. Igyekszem mozogni, sokat sétálok, szóval nem hagyom el magam ami a kilókat illeti. A divatot annyira követem, hogy ami tetszik belőle, beveszem a saját stílusomba, ha nincs ilyen, akkor hanyagolom az uj divatot amig nem jön valami, ami tetszik is). Szóval igényes vagyok egy bizonyos szintig. Ezért lettem felszínes? Vagy ez felszínesség egyáltalán?
2011. aug. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felszínesség egyáltalán.
2011. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem felszínesség.

Csak az van benned, hogy Te odafigyelsz a súlyodra, mozogsz, tudod ez mennyire jó hatással van-és sejted, hogy ez mellette nem volna lehetséges, vagy félsz hogy te is "eltunyulsz"

Nálam is volt ilyen, hogy kifejezetten a "túlsúlya" zavart. Nem is tudom miért, aranyos volt, meg kedves, de mégsem jött az a "nagy érzés".

Ugyanakkor meg azt is írom, h lehet vmi női tudatalatti dolog ez, mert később rájöttem, hogy nem is voltam szerelmes belé, csak "tetszett". Viszont a-mostmár férjem- már megismerkedésünkor is "nagyobb" ember volt, mint az elképzelésem, mégsem zavar. Szóval lehet ez is....

2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nézd, ez van. az nem felszínesség, hogy nem jön be, ezen nem tudsz változtatni. vannak fiú barátaim, van köztük, aki többet akart és bár a világ legédesebb embere nem bírnám, ha hozzám érne. mint ahogy nem bírnám, ha egy kövér emberrel kéne lefeküdnöm. ez van, mit csináljak?

nekem is mondta már pasi, hogy jó fej vagyok, de nem bír nőként rám nézni, annyira nem jövök be neki. ez van. mint ahogy nem ismerkedek olyannal, akinek nincs meg egy bizonyos műveltége, akkor sem, ha amúgy a tenyerén hordozna. ez van.

2011. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy termeszetes emberi tulajdonsag, hogy a kulsobol itelunk. Mindent. Az etel is lehet nagyon finom, amit eled raknak, de nem fogod meg tudni hogy mennyire finom is lehet, ha ugy nez ki mint egy moslek. Mint az angol mondja, " a konyvet ne a boritorol iteld", de hat megis ezt csinaljuk. Mindenki, meg aki tagadja, az is.
2011. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem lenne rajta az a 10 kiló, akkor se tetszene,ezt le merem fogadni. 10 kiló nem sok, ez nem akadályozhatja meg a vonzalmat. Valami más nem tetszik benne, vagy valami hiányzik belőle.
2011. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tanácsolok, hogy ha a testi vonzalom nincs meg, akkor tök mindegy, hogy ha leadna az illető egy 10est akkor lenne nálad esélye. Soha ne menj bele úgy egy kapcsolatba,hogy külsőre nem indulsz be rá.Én már többször bele estem ebbe a hibába, hogy később próbáltam elfogadni és megszeretni az illetőt úgy ahogy volt, de 100%-kig ez nem sikerül sose....


Sajnos igaz a mondás, hogy a külső megfog,a belső megtart.Az csak egy kamu, hogy a belső megszépíti a külsőt. Ha ez szemétül hangzik,akkor elnézést,de ez a saját tapasztalatom.


Szóval nem vagy egyáltalán felszínes :-)

2011. aug. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit talán. Nem olyan sok az a 10 kiló. ha a pasi egész nap punnyad, löttyedt, soha sem sportol, az nem túl jó lenne neked, mivel te sportosabb vagy. Tehát ha ő nem ilyen akkor valószínű nem lenne jó a kapcsolat.

Hívd el futni!

2011. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, hogy képtelen lennék lefeküdni egy igazán kövér férfival,de egy szőrös majomhátúval sem.Hiába lenne az arca olyan, mint egy ideálé.


De vannak még ilyen rigolyáim.Van egy ismerősöm,aki szerelmes (volt?) belém. Valami barátságszerűség volt csak köztünk, én szabályosan undorodtam tőle, főleg mert szakálla volt,de az igénytelenebbik fajtából,meg úgy az egész külseje,és van vagy 150kiló is. Hát én hányni tudtam volna ha ő hozzámér.Meg amikor két puszit kellett adni köszönéskor.Később mikor megtudtam,hogy szerelmes belém,szintén hányni tudtam volna...Rajta 50kiló minusz sem segített volna,sem egy borotválkozás...

2011. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!