Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket hogyan kéne értelmeznem?

Ezeket hogyan kéne értelmeznem?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Most az van,hogy a tegnapi beszélgetésükből kiderült,hogy ő nem akar engem "elkényeztetni" szeptembertől (abba a városba fogok menni tanulni,ahol ő dolgozik). Ezt úgy értette,hogy amikor ráér sem akarja minden szabadidejét velem tölteni. Szóval tudnánk pl naponta 5 órát találkozni,de ő ebből csak 2-3 órát akar,akkor is ha nincs más dolga. Nekem ebből az jött le,hogy inkább elmegy inni meg szórakozni a haverjaival,minthogy végre élvezné,hogy egy városban vagyuk. Valóban jól gondolom?

Ő mindezt úgy adta le nekem,hogy ha valami folytán pl( más munkabeosztás vagy nekem más órarend)kevesebbet találkoznánk,akkor ő nem akarja azt hallgatni,hogy kevés amennyit találkozunk. De hát hogyan lenne ez,eddig hetente 1 napot találkoztunk istenem....


A másik dolog: ő azt mondta,hogy el akart jegyezni,de mivel találkoztam azzal a másik sráccal,(akivel mellesleg semmi sem történt,csak meghallgatta a problémáimat),így nem bízik bennem és nem érdemlem meg a gyűrüt.

Ezt jogosan mondja?


2011. aug. 26. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy akart volna eljegyezni, ha egyutt sem akar veled elni, sot, alig talalkoztok. Ne haragudj, de azt kell mondjam, hogy ez a pasi.eddig nem gondolta komolyan ezt a kapcsolatot, most sem. Lehet, hogy valtozni fog, de kotve hiszem. Ne hagyd, hogy kihasznaljanak, ne pazarold az idodet olyan emberre, aki nem vesz komolyan. Elobb utobb beleszeret majd egy lanyba es elhagy, te meg ott allsz majd egyedul.
2011. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Es dehogy mondja jogosan, csak kifogas, hulyit teged...
2011. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A párod úgy gagyás ahogy van. Már bocs. Ha még csak az lenne, hogy nem minden percét Veled szeretné tölteni, mert kellenek a haverok (minden kapcsolatban így van, hogy kell a haver, volt osztálytárs, munkahelyi kavalkád stb) még ok, mert nálunk is így van. Én párom se véd meg, csak a kapcsolatunk elején volt ez. Emiatt is tartunk ott ahol, de van még ezen kívül ezer ok amit nem részletezek. Jobb lenne szétmennünk.

22/N

2011. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem gondolkodnék sokat. Lenne egy hatalmas beszélgetésünk és utána elküldeném a haverjaival inni. Kalap s kilincs...


21-L

2011. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Igazatok van,tényleg el kellene hagynom. Csak tudjátok olyan nehéz elhinnem,hogy valakinek tényleg olyan fontos leszek,hogy lesi minden kívánságomat. Sőt azt is nehéz elképzelnem,hogy lesz valaki,aki komolyan veszi a problémákat.

Anyukámat is elhagyta apukám,neki se volt fontos semmi,csak a saját érdeke.

Néha azt gondolom,jobb lenne egyedül leélni az életet,normális barátokkal,ismerősökkel.

2011. aug. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb egyedul, mint egy ilyen emberrel. Amugy, most is egyedul vagy, csak most jol ki is hasznalnal:( Majd rajossz, csak kar az idoert.
2011. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jav.: hasznalnak.
2011. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!