Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden összejön az életemben,...

Minden összejön az életemben, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje feltűnt, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor azt előbb-utóbb sikerül megvalósítanom, akármilyen irreális is legyen az. Jó nyilván nem olyasmire gondolok, hogy megnyerjem a lottó ötöst, hanem amiket tudok valamilyen szinten befolyásolni. Pl tavaly megismertem valakit, akit szerettem volna közelebbről is megismerni, de őt nem érdekeltem, aztán vagy egy évig nem is láttam, most megint találkoztunk és ő kezdeményezett. Vagy külföldre akartam menni, de annyira drága volt, hogy nem tudtam, aztán évekkel később ugyan, de sikerült összeszednem elég pénzt hozzá. Szerintetek én csinálom ezeket vagy csak simán hatalmas mázlim van? Egyébként nem vagyok különösebben szerencsés alkat, teljesen átlagos életem van.
2011. aug. 26. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is azon múlik, hogy te hogyan látod és értékeled az életed. Szerencsére jól. A két példádra én azt mondanám, hogy teljesen átlagos, sok embernek van párja, és sok ember eljut ma már külfölde, ez nem exta nagy szerencse. De te ezt te úgy érzed, és akkor az. Az meg különösen jó, hogy kitartásod is van, így kell nézni a dolgokat, és nem siránkozni:-).
2011. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

*Lehurrogás*!!


Szerintem amikor belül jól érzed magad,, vagyis jó a közérzeted akkor igen sokkal jobban megy minden.


Szóval amikor felszabadult vagy meg maguktól jönnek a dolgok, nem úgy hogy görcsösen rá vagy állva valamire hogy na márpedig most ez meg az. Csak mert én is voltam így és sokkal jobb volt minden. Az a rossz csak amikor megint elkezdesz tudatosan gondolkodni minden francon. Mint amikor eszedbe jut hogy lélegzel és akkor várnod kell hogy megint elfelejtsd.

2011. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jól esik azért tudni, hogy nem csak szerencse az egész :) A külföldnél pedig nem akartam semmi konkrétat írni, de ez nem csak egy egyhetes nyaralás, hanem felvettek külföldön egyetemre, egy olyan helyen, ahol irdatlan drága egyetemre járni, de én kaptam egy ösztöndíjat és így ingyen van :) Csak tényleg nem akartam "felvágósnak" hangzani.

Mindenkinek, aki ennyire kedvesen válaszolt a lehető legjobbakat kívánom. Feldobtátok a napom! :)

2011. aug. 26. 14:22
 14/15 A kérdező kommentje:
Illetve nem ingyen, mert könyvek, lakhatás, repülőjegy, számlák, telefon, kocsi stb, és az első évemért fizetnem kellett, nem is keveset. Most megyek vissza a másodévesnek. :)
2011. aug. 26. 14:24
 15/15 anonim ***** válasza:

ügyes vagy így tovább ! :)


Csak a 'magyar-agy' olyan hogyha jó történik vele kétségbeesik h tejóééég -most miért ? megérdemlem ?és kétségbeesünk - h jéé lehetünk boldogok is tényleg -pedig ha a himnuszba belegondolunk akár nem erre vagyunk kondicionálva )))


NA szóval töjóó ilyet olvasni én is gratulálok !! :)

DE én még kíváncsi lettem - melyik ország ? hány éves vagy ?


És további sok sikert !!! :):)

2011. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!