Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejön a kis bébink,...

Ha összejön a kis bébink, akkor szerintetek h fogadja majd anyós?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, fél éve próbálkozunk, nem szóltunk erről senkinek de egyszer bedobtuk a témát viccesen anyósnak és ezt mondta ráértek még! Én 27, a párom 30. De ez nem befojásol minket..
2011. júl. 11. 11:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt
2011. júl. 11. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük az anyósodat...........

Szóval hűűűűűű a kérdés...

2011. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Kit érdekel az anyós? Meg bárki! Csak az a lényeg, hogy ti mit szeretnétek! Nekünk is mondták, páran,hogy ráérünk még. Meg, hogy élvezzük az életet! Mért, gyerekkel nem lehet az életet élvezni? Mi már nagyon vágytunk babára, négy éve vagyunk együtt, idén volt a lagzink és a baba is útban van azóta. Én 24 vagyok a párom 28. Ja és amúgy is fitala anyuka szertnék lenni. 12hkm
2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Vagy örülni fog, vagy nem...


Az enyém pl nem örült, mert nem voltunk még házasok. Több, mint 3 éve voltunk akkor együtt.

2011. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mi sem vagyunk házasok még,de ez már mit számít nem?Csak azért kérdeztem hátha volt valakivel ilyesmi dolog :)Lehet utána az lesz ha összejön h házasodjunk össze de én még nem szertnék :)
2011. júl. 11. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak örül neki! Már benne vagytok a korban, legalább nem kell nyugdíjból fizetni az iskoláztatást, és még életképes nagyszülei lesznek.
2011. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

12:04 vagyok.


Nálunk az volt az első reakciója ahogy bejelentettük a hírt, hogy előbb lakodalom kellett volna... Szóval falun igenis számít. Legalábbis őt rettentően bosszantotta a dolog, és szégyellte, hogy házasság nélkül jön a gyerek. Nem is dicsekedett senkinek, még a rokonaiknak sem. Akkor tudták meg, hogy terhes vagyok, mikor már tagadhatatlan pocakom volt...


Egyébként minket nem zavart, hogy nem voltunk házasok, sőt mitöbb, azóta se házasodtunk össze, pedig már 17 hónapos a fiunk.


Anyós meg mostmár nagyon dicsekedne az unokájával, meg nagyon szeretné, de csak muszájból megyünk hozzájuk, és akkor is megtartom a 3 lépés távolságot. És ezt ő is érzi rajtam, hogy nem lett a szívem csücske...

2011. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
67%

Off:


ez elég fura felfogás, hogy esküvőt nem akartok, mert még nem meg izé, gyerek meg már jöhet...na mindegy...(régen egyébként bizonyos népcsoportoknál szokás volt, hogy csak akkor vette el a fiú a lányt, ha az teherbe esett, hogy biztos legyen, nem meddő a lány. mert kellett a munkáskéz. de ez kb. 150-200 éve kiment a divatból).


ON:


szerintem mindenki örül, ha nagyszülő lesz, azt, hogy ráértek, lehet csak azért mondta, hogy mondjon valamit :)

2011. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a gyereknek a befo"J"ásol szót ne pontos J-vel tanítsd majd meg.
2011. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd lesz valahogy :)Utolsónak pedig remélem nem befolyásolja nyugodt éjszakádat majd ez az egy betű..
2011. júl. 11. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!