Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak családok minimál...

Hogyan tudnak családok minimálbérből megélni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan jönnek ki családok összesen 100-120ezer forintból? Hogyan telik ebből még cigire is? Tényleg rejtély számomra.
2011. aug. 26. 22:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én se tudom, hogy élnek meg, de le a kalapom előttük.Hihetetlen, de elmegyek vásárolni és csak pislogok, a rezsiről nem is beszélek, és ezek csak az alap dolgok.Komolyan varázsló, aki 120000 Ft-ból kihozza.
2011. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Én most nem dolgozom, párom 140 ezer Ft-ot keres! ketten élünk ennyiből albérletben, ami 50.000, plusz a rezsi 20.000. Hál Istennek ez tök olcsó! Kb 2 naponta főzök, próbálom kihozni 1000-1500-ből. Ilyen kaják: pörkölt, töltött hús, milánói, sültek, fasírt... Szóval szerintem rendesen táplálkozunk! Mindketten cigizünk. Idén kb 4-szer voltam a Balatonon, voltunk kastélyt látogatni, voltunk Hungaroringen! Sminkelem magam, mindenem meg van, amire vágyom,szeretem a Loreal,Rimmel és a drágább termékeket, persze nagyon vigyázok rájuk, nem pazarolok. Ruháim vannak, mindig akciós jó minőségűt veszek, cipőm kb 15 pár van. Kéthetente egyszer bulizunk! Úgy érzem nem panaszkodhatok!
2011. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem nem kínaiból vásárolunk( csak a kajáldából, azt nagyon szeretjük), de persze nem is a legdrágább helyekről. Én nagyon szeretem a New Yorkert, Zarat, Terranovát, Kenvelót, Mangot ilyen helyekről vásárolok, főleg mikor találok valamit akciósan. Amúgy mi panelben lakunk, 3 szobás, nem vészes a rezsi se( fűtésszenzonban még mondjuk, de nyáron észre se vesszük, pedig sosem spórolunk, mindig 2 gép és a Tv megy egyszerre, lámpák, légkondi).
2011. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:43


Kérdeztétek, hogy boldogok vagyunk? Lehet, nem hihető, de tényleg boldogok vagyunk. Volt, hogy nagyobb összeghez jutottam, nem tett boldoggá. A férjem azt szokta mondani, hogy nagyon alacsony az igényküszöböm. Hidd el, tényleg boldogok vagyunk! :)

2011. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Írta valaki, hogy a gázszámla csak 100 000 ft... Arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogy csinálja? Mi átalányt fizetünk, minden hónapban 12 000 ft, így erre mindig lehet számítani, és nem lesz az, hogy télen éhenhalunk a magas gázszámla miatt...
2011. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk általányban 450000 Ft lenne a gázszámla, de központosított kandallóval megoldottuk. Simán lehet nagy gázszámla, pedig új nyílászárók és dryvit is van a házon.
2011. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nálunk az a gond, hogy nem vagyok hajlandó rossz minőségű dolgokat megenni / használni. Rosszul vagyok a rengeteg adalékanyagot tartalmazó olcsó szalámiktól, nem azért mert finnyáskodom, de bántja a gyomromat és az epémet a sok mű cucc sajnos (vagy szerencsére). A tisztítószerekből sem megyek bizonyos szint alá, mert több kell abból, ami nem olyan hatékony, tehát lehet a végén az olcsó még drágább... Szó sincs róla, hogy prémium kategóriában vásárolnék, mert nem is tehetem meg és nem is vágyom rá, de ha még kevesebb lenne, bizony nagy bajban lennénk.

Egyébként a turis ruhák sokszor jobb minőségűek, mint pl a NewYorker, JeansClub.

2011. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

23:47

Ezzel én is így vagyok, mert van pénzünk legalább középkategóriás dolgokra, de gondolom, a szükség nagy úr, lejjebb adja az ember az igényeit, ha muszáj.

2011. aug. 28. 10:54
 19/22 anonim válasza:

Persze,lehet minimálbérből is élni, vagy inkább vegetálni:/

Nem bírnám ki...Szemétkaját enni, mások levetett cuccaiban járni, nem járni sehova, hogy még véletlenül se ba@szak el egy forintot sem....áhhh nem élet ez :(((

2011. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 napietus ***** válasza:
15/19-es, mi 40 eFt átalányt fizettünk télen-nyáron, és a múlt hónapban 190 eFt-os elszámoló számla jött ki, annyit kellett befizetni. szóval nem olyan lehetetlen az.
2011. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!