Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el ha mindig...

Hogy felejtsem el ha mindig találkoznom kell vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit a munkám során ismertem meg egy éve és két hetente jár hozzánk.Első pillantásra megtetszett és nagyon kedves is elintézett nekem és a főnökömnek egy szakmai napot ingyen ellátással meg mindennel.Azt hittem az is benne van a dologban h esetleg én is tetszem neki,de ott kiderült hogy van egy nagyon szép barátnője, szóval így letettem róla,de azóta is jár hozzánk és beszélgetünk.Mindíg tesz megjegyzést a külsőmre többször mondta h jól nézek ki meg ha én lennék a barátnője... meg szép vagyok meg ilyenek de semmi konkrét nem hívott el sehova vagy ilyesmi.Nem is találkoznék vele munkán kívül így hogy van barátnője viszont szeretném elfelejteni de így nem tudom sőt úgy érzem egyre jobban belehabarodok,lécci csak azt ne tanácsoljátok h váltsak munkahelyet mert azt nem tudok :(
2011. aug. 27. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Járj el bulizni, ismerkedj másokkal, akkor tök mindegy lesz, hogy a munkahelyen találkoztok.

Nekem a párom előtt tetszett egy srác a munkahelyen, sokat dumáltunk meg minden. Aztán végül is kiderült, hogy egyoldalú a dolog, ugyanis rákérdeztem és elutasított. Eleinte furcsa volt összefutni vele, de alapból jóban maradtunk, csak az állandó beszélgetések szünetben megszűntek. Hiányzott a társasága, de nem haltam bele. Neked is menni fog, csak ne magyarázd be magadnak az ellenkezőjét!

2011. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja és hozzáteszem (az első vagyok):

Én voltam az, aki ritkábbá tette a találkozásokat, ő mondta is, hogy nem szeretné, ha emiatt most elkerüljük egymást. De én tudtam, ha el akarom felejteni, akkor jobb, ha nem keresem a társaságát. Később, mikor már közömbös volt, még sokszor ő jött dumálni, ez a viszony meg is maradt.

2011. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha mindig megjegyzést tesz arra hogy csinos vagy, nyilván felfigyelt Rád. Miért nem próbálod elcsábítani?

Mondod, barátnője van. Na de felesége nincs...

2011. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg szereti a barátnőjét azért van vele.

Ciki lenne nekem kezdeményezni nem is vagyok jó ebben meg mit érnék el vele...gondolom csak egy éjszakás azt nem akarom.

El kéne felejtenem :S

2011. aug. 27. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác csak hülyít téged. Valószínű jó lennél neki szeretőnek, na de tényleg erre vágysz? Ez a fajta pasi az, aki a legyet is röptében...

Nem tudom, de nekem olyan visszataszító az a férfi, aki úgy löki a szöveget, hogy tudom hogy van neki valaki aki szereti. Szánalmas. Látom, ahogy elárulja azt a másikat és ha addig tetszett is, ez azonnal kijózanít. Valahogy én ilyenkor nem azt látom meg, hogy hú de jó, akkor is tetszem neki, ha foglalt...hanem az másik lány pártjára állok.

Én biztos rákérdeznék egy-egy ilyen bóknál, hogy akkor is így beszélne-e, ha a párja is ott állna mellette közben?


Jaj, annyira szánalmasak az ilyen pasik, én nem tudnék belészeretni.


Az viszont tény, hogy nehéz kiverni a fejünkből azt, aki tetszik, ha gyakran látnunk kell.

Itt nem te vagy a hibás, ő az aki hülyítget. Próbáld magadban tisztába rakni azt, hogy vannak férfiak akik könnyen bókolnak, könnyen lökik a rizsát, de aki igazán szeretni fog téged, az nem ilyen lesz. Egy szerelmes férfi sebezhető, legyen akármekkora macsó, az nem fogja azonnal az orrodra kötni amit érez, annyira félni fog az elutasítástól. Egy szerelmes ember mindig sebezhető!

2011. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Ezt én is elég gáznak tartom és valamilyen szintem ciki is a b.nőjére nézve...persze amiről nem tud az nem fáj.

Valószínűleg nem is én vagyok az egyetlen akinek kedves megjegyzéseket mond.

Csak nagyon nehéz lesz :(

2011. aug. 27. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolj rá, ha te lennél a barátnője, téged ugyanígy leégetne a hátad mögött. Jól lesajnálna téged a legtöbb csaj. Gondolom az a fajta, aki utánafordul a nőknek, akkor is ha mellette van a párja. Nem lenne megalázó?
2011. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!