Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el azt az...

Hogyan felejtsem el azt az embert aki fontos nekem?

Figyelt kérdés
Nem lehetek vele, más irányba vitt minket az élet, nincs jelen pillanatban jövője a kapcsolatunknak. Több év után el válnak útjaink, nagyon fontos nekem, harag is van bennem...de mégsem tudom könnyen feldolgozni. Mit lehet ilyenkor tenni, mi a jó megoldás? Tartsuk a kapcsolatot vagy szakítsunk meg minden kontaktust? Hogyan lehet felejteni?
2011. okt. 4. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy ne felejtsd el.
2011. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, elfelejteni sosem fogom, de mégis most hogyan tudnám könnyebbé tenni a minden napjaimat?
2011. okt. 4. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

találkozz másokkal

járj szórakozni

2011. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatott megszakitani és ismerkedj, kösd le magad.

Nem felejted el de könyebb túl lendülni ha új dolgok történek veled mert ezzeken fogsz agyalni, nem a múlton vagy ha taliztok azon hogy van e valakije.

2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lehet ezt helyrehozni? Mert ha azt írod, hogy már nem szeret téged és ezt határozottan meg is mondta, akkor azt mondom, hogy zárd le szépen te is magadban. De elég sok példát látok magam körül az ilyesmire, hogy külső okok miatt döntöttek a szakítás mellett és nagyon bánják, de már nem merik visszacsinálni mert azóta külön családjuk van..stb, de közben még mindig odavannak egymásért és szenvednek. Ne akarj te is így járni, ez nagyon szörnyű dolog és az ilyen esetekben sehogy sem lehet túllépni soha igazán.
2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondta ki, hogy nem szeret már, de úgy érzem valami azért eltűnt... Egy ideje távkapcsolatba kényszerültünk, nem tudjuk megoldani egyenlőre hogy együtt legyünk. Voltak más problémák is, de úgy érzem hiába mondta hogy oldjuk meg, nem akarja igazán... Döntésképtelen már egy ideje, mikor azt mondtam nem egy felé megyünk akkor helyeselt, de még is azt mondta fáj neki... Sok évről és jegyességről beszélünk, de ha nem megy... Lehet más nézeteltérésből fakadó meg nyílvánulás miatt
2011. okt. 4. 22:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Kevesebbet beszélünk, kicsit el távolodtunk egymástól... Néha azt érzem én is, hogy jobb így külön, mert nehéz nagyon... Nem tudom ő mit érez.....
2011. okt. 4. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Az hz.probálod kikapcsolni az agyadat...jot tesz! Szorakozz vagy találj olyan időtöltést ami elfelejtetti veled afájdalmaidat!Soha nem fogod tudni elfelejeni...de ami nem megy azt nem kell eröltetni...ha mégis a sors egymásnak teremtett benneteket,előbb utóbb egymásra találtok.De ha mégsem majd lesz vki akivel boldog lehetsz
2011. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!