Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjek a barátom...

Hogy köszönjek a barátom apukájának?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok a mostani barátommal,és nem tudom hogyan illik köszönni az apukájának! Amikor először találkoztunk,akkor azt mondtam Jó napot!,de nem tudom hogy igazábol hogy illene. 21 éves vagyok...

Lehet hülye kérdés,de tényleg "zavarban vagyok" ezzel a témával kapcsolatban. Ti hogyan köszöntök?


2010. aug. 16. 00:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én most elmegyek aludni,de attól függetlenül nyugodtan jöhetnek a válaszok!!! :) Köszi!
2010. aug. 16. 00:16
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem addig nyugodtan mondhatod neki hogy jónapot mig nemmondja hogy tegezheted
2010. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal 5 hónapja vagyok együtt.:) Az első 2 hónapban nem tegeztem, de mikor első közös program lett közösen megengedte, hogy tegezzem.:))
2010. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátom szülei már nem annyira fiatalok...persze nem is öregek, olyan 55-56 körül vannak, és legelőször csókolommal köszöntem, gondoltam, az kedvesebb, mint a jó napot, aztán rögtön meg is kértek, hogy tegezzem őket :) kérdezd meg a barátod, hogy szerinte minek örülne az apukája.
2010. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a Jó napot-os köszönés megfelelő,hisz megadod neki a tiszteletet.én is nagyon zavarban voltam,mikor párom szüleivel találkoztam 1,5 hónap után.már első alkalommal mondták,hogy tegezzem őket,persze nekem beletelt pár hónapba mire teljesen átálltam tegezésre(nagyvárosi lévén nekem furcsa volt a falubeli közvetlenség,hogy rögtön tegezzem őket,meg persze ugye zavarban van eleinte az ember...)
2010. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok,az lemaradt hogy várd meg még ő mondja,hogy tegezd.ez gondolom amúgy is nemsokára így lesz
2010. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

De fennhangon kell ám üvölteni!(kicsit nagyot hall az öreg)

- Adjon Isten Pista bácsi!

(én idősebb ismeretleneket nemigen szoktam letegezni - majd mondják úgy is..)


De ha gondolod és nagyon vagány vagy, mondhatod hogy:

- Szevasz fater, fogd meg a csöcsöm!

:D

2010. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Én sem mondhattam volna jobban az utolsónál.
2010. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Szebb jövőt!!-igy köszön egy igazi magyar embör!!!
2010. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 és fél éve vagyunk együtt. A szülei első találkozáskor mondták, hogy tegezzem őket. De mind a mai napig magázom mindkettőt. Ő is viszont az én szüleimet. Szerintem ők nem a haverjaim... Magánvélemény.


22/l

2010. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!