Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet változtatni?

Meg lehet változtatni?

Figyelt kérdés

A barátom 36 éves. Minden péntek este azzal telik, hogy a kocsmában majdhogynem részegre issza magát. Amikor megkérdezem, hogy ennek mi az értelme, azt mondja, hogy ő végig dolgozta az egész hetet, neki ez jár. Hát nem tudom, én is végigdolgozom az egész hetet, de nekem ilyen eszembe sem jutna, hogy azért mert dolgoztam, jár valami extra a fizetésen kívül is. Közben a hitelét nem tudja fizetni és folyton tőlem akar kölcsönkérni, persze nem adok, sosem tudná visszafizetni. Arra lennék kíváncsi, hogy más is így gondolja, hogy azért mert dolgozott, már jár neki a kocsmázás?


Szerintetek mit szólna, ha én meg azt mondanám neki, hogy azért, mert vele vagyok, és a lakásomban él, nekem meg az jár, hogy mindennap szeretkezzen velem?


2011. aug. 28. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért vagy vele. Persze, mondhatod, hogy szereted meg blablabla, csakhogy egy kapcsolathoz ez nem feltétlenül elég... én biztos nem lennék vele. Tartozásai is vannak meg iszik is, kész csőd.
2011. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek. Nem tudom ki vagy, de elolvastam a linket. Szerintem nem vagyok társfüggő, mert előtte 6 évig nem volt semmilyen komoly kapcsolatom, és mondhatom boldog voltam.
2011. aug. 28. 12:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez a "jár nekem" a pia vagy a szex, elég furcsa.

Nekem eleve a piálós emberekkel fenntartásaim vannak, úgyhogy felőlem mehetne máshova, pláne, ha még anyagi dolgokkal is terhel.

2011. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudnod kell, hogy foleg mar ebben a korban megvaltoztatni egy szemelyiseget nem lehet, csak elfogadni! Befolyasolni tudod, megalkudni, de ez nem fog mukodni. A parodnak valoszinuleg, hogy azert nem volt tarsa, mivel ilyen tulajdonsaga van, s elkepzelheto, hogy az elozo partnerei sem fogadtak el ilyennek, a parod pedig valtoztatni nem akar, mivel ez derul ki az irasodbol.

Neked egy szereto tarsra van szukseged, tehat lepj, s ne maradj ebben a kapcsolatban ilyen feltetelek mellett, mivel lelkileg fogsz kimerulni!

A szexre szukseged lenne, s ugyanolyan termeszetes ez az igeny, mint az etkezes, tehat a testednek ezt az igenyet is kikellene elegiteni, de ahhoz mar szinten egy olyan tars is kellene, aki ugy erezz irantad, hogy szeretetbol bujik melled, nem pedig rendelesre!

2011. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?Elég szomorú,hogy 36évesen ott tart,hogy a te lakásodban él,tőled akar kölcsön kérni a hitelére,mert ő "elszórakozza" a saját pénnzét....hát,ettől szerintem nem nehéz jobbat találni...dehát a részleteket nem ismerjük,azt sem,hog egyébként milyen ember,szóval ez a te döntésed.De ez önmagában is elég gázos,már bocs.
2011. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet megváltoztatni. Neked tényleg ilyen "társ" kell?
2011. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!