Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem. Nem romlik...

Szerelmes lettem. Nem romlik meg a házasságom ettől?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt 5 éve házasodtunk össze.A mostani férjem volt valamikor a legjobb barátom ,de szó szerint.Nem szerelemből mentem hozzá.Most pedig úgy tűnik fülig szerelmes lettem belé.Nem akartam szerelemből házasodni,mert az első férjemhez szerelemből mentem hozzá és nagyot csalódtam.

Azt sem szeretném ha meg tudná,mert félek,hogy ugyan az lesz,hogy meg vakít a szerelem.

ő is azt állítja ,hogy szeretetből vett feleségül és ez érősseb mint a szerelem.

Hogy tudnám az érzésemet titkolni?

Nem akarok féltékeny lenni stb.Ez eddig nem volt kettőnk közt ,,félek,hogy elrontom az eddig jól működő kapcsolatom.

Mit tegyek?


2011. aug. 28. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki !
2011. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En 42 éves koromban olyan szerelmes lettem, hogy majdnem belehibbantam, cak sajnos nem a férjembe, hanem a kamaszkori szerelmembe.Akkor nem voltam szerelmes bele, de most hihetetlen. Persze idõ kellett, hogy kigyógyùljak ebbõl a helyzetbõl, de a férjem az akibe igazàn szerelmes voltam mindig, a làngok bizony kialszanak.


Akkor ne àrùld el a férjednek, rajongj érte anélkül, hogy õ tudna róla.

2011. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Ha valaki, akivel megbeszélheted ezeket a dolgokat, akkor az a barátod és férjed! :D

Tégy egy próbát szerintem!! Ki tudja, talán ő is hasonlóan érez.

2011. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!