Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne a félelem...

Mit tegyek, hogy ne a félelem mögé bújjak az életben?

Figyelt kérdés
24 vagyok,fiú,és attól tartok,hogy a félelemmel burkolózok,kivonom magam a felelősség alól.
2011. aug. 28. 13:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy hogy szembenézel vele. Úgyse lehet megkerülni.



Egyébként a lánynak igaza van az tényleg nem szerencsés ha láma vagy fiúként. Egyébként vagánynak se kell lenni, vagy majd idővel. Csak béna ne legyél, normális az jó.

2011. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdésfeltevő! 08-28 14:06-os vagyok! Én írtam, hogy Istenhez menekülj. Gondolom, felém irányult az a kérdésed, hogy hova járok. Akartam korábban már válaszolni, de az oldal nagyon vacakolt, és nem engedte elküldeni a válaszomat, lefagyott. Utána pedig valahogy kiment a fejemből a dolog. Hát nem szeretném itt a nagy nyilvánosság előtt elárulni, hogy hova járok pontosan, az ELTE-re egyébként, de ha pontosabb infót szeretnél tudni, vagy egyszerűen csak fel szeretnéd venni a kapcsolatot, hogy mittudomén e-mailezzünk, vagy akár összefutunk valahol Pesten, állok rendelkezésedre! Szívesen beszélgetnék veled ezekről a dolgokról. Fontos ugyanis, hogy az ember lássa, hogy mi az igazság, hogy ki az igazság, és hogy milyen helyzetben is van valójában.


ui.: semmi hátsó szándékom nincs, nem vagyok homokos, se semmi, egyszerűen csak érdekel, hogy mi van veled, és ha tudok, nagyon szeretnék segíteni!


Szóval ha szeretnéd felvenni a kapcsolatot, akkor írj nekem egy e-mailt, és igyekszem mihamarabb válaszolni! Legjobbakat!

2011. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!