Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a bátyámtól. Mit csináljak?

Félek a bátyámtól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A bátyám 22 éves. Félelmetes dolgokat csinál, nem tudom mi lett vele, rá se lehet ismerni. Régebben bezárkózott most pedig fél valamitől. Rémálmai is vannak, nem egyszer találkoztam vele úgy éjszaka hogy folyt róla a víz és rémült volt. Azt mondja, hogy meg akar engem védeni. Olvastam a neten arról a poszttraumás stresszről és eléggé hasonlítanak a tünetek. Próbáltuk rávenni, hogy menjen orvoshoz de nem megy. Átmenetileg legszívesebben elmennék itthonról mert már zavar, hogy mindig kinéz az ablakon és ha hall valami szokatlan zajt akkor egyből rosszra gondol. Amúgy nem támad meg semmi csak nyugtalan. Egyébként tuti, hogy külföldön szedte össze! Afganisztánban volt mert katona. Nem tudom mit láthatott vagy mi történt vele de akkor biztos komoly volt. Nem azaz ijedős/félős fajta. Már félek tőle.
2011. aug. 28. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ez durva viszont ha katona érhette olyan trauma hogy így megváltozott. szerintem pszichológushoz kéne mennie mert ez tényleg nem normális. gondolom ti sem akarjátok hogy örökre ilyen maradjon.
2011. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem tudjuk rávenni sehogy. Erre nincs valami ötletetek? Neki minden megszűnt. Régebben nagyon sok lány szaladgált utána. Most már őket is elküldi.
2011. aug. 28. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg ti közeledjetek felé, éreztessétek vele, hogy mennyire szeretitek. És valahogy a lakásból is ki kellene őt mozdítani, mert nem tesz jót a folytonos bezártság. Amiket ott láthatott... jézusom :S
2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég volt az els ő két mndatod elolvasni, és tudtam h a katonás csajszi vagy. Ezért nem kell félni tőle, míg nem támad meg, csak akkor lesz ognd.


Doki pedig jó lenne, ha látná, talán segíthetne neki feldolgozni a dolgokat.

2011. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jelezzetek a katonasagon, az o feladatuk, hogy segitsenek rajta, meg ok tudjak a legjobban, hogy mit kell tenni, vannak erre szakembereik.
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!