Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a bátyámtó...

Mit tegyek ha félek a bátyámtól? :S

Figyelt kérdés

A bátyámat 2 hete engedték ki a börtönből (ez volt a második) és én félek tőle. Nem mondtak róla semmit, hogy félnem kellene vagy valami...csak ijesztő. Azok a hülye szokásai, a kinézete, a beszéd stílusa na meg a hülye haverjai. Inkább elmegyek otthonról csak ne kelljen vele maradnom. Azóta már mondták neki a szüleim, hogy szakítsa a kapcsolatot a haverjaival de ő nem akarja. Amúgy másodszor a haverjai vitték bele a hülyeségbe. Még nem csinált semmit amiért félnem kellene tőle de nem tudok bízni benne...szerintem neki ebből fog állni az élete...bemegy vagy 2 évre és kijön fél évre. Az a baj, hogy szerintem ő nem is akar megváltozni. Szerintem neki mindegy, hogy mi van. Belépek a szobájába és a gettóba érzem magam...nem a legjobb érzés :S. De ha meglátom kiráz a hideg..nem tudom elkerülni itthon. Mit tegyek?

Amúgy 27 éves.

17/L


2010. júl. 1. 15:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy nem vagyunk cigányok. Mert ilyenkor azt szokták mondani :D
2010. júl. 1. 15:41
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
27 éves és még otthon lakik? :O
2010. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld meg ezt a szüleiddel mert végső soron nekik kell elrendezni. Vagy szakít a barátaival akik eddig bajba vitték vagy éljen meg a saját lábán mert gondolom ők se akarják életük végéig eltartani. És ez nem arról szól, hogy nem támogatjátok lelkileg is de nem menedék az otthonotok ahol időzik míg kint van. Ez csak megviselne titeket, hogy látjátok ahogy lezüllik.
2010. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát azért él nálunk mert akkor csöves lenne :D. A szüleim meg nem akarnak neki pénzt adni mert az is csak elcseszné minden hülyeségre
2010. júl. 1. 15:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak téged és a családodat. Vannak börtönviseltek, akik bizony megváltoznak, de ő abszolút nem hajlandó rá. Gondolom neki áll feljebb, ha a szüleid a jóra kérik. Beleszokott őurfija ebbe a semmirevaló életbe, és 27 évesen nagyon nagyon nem tetszik rajta változtatni. Elmehetne dolgozni, és a jó kis barátaitól elszakadni. De amint írod semmi nem érdekli. Én a szüleid helyébe, adnék neki egy ultimátumot, ha addigra nem változik, akkor menjen oda ahova akar. Mást sajnos nem lehet kezdeni az ilyen felelőtlen emberekkel.
2010. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Rettenet lehet! Írásod olvasva megjelent előttem egy kép, amivel nem tudok megbarátkozni. Jelen helyzetben hasznos tanácsot adni nem tudok, csak együttérzésem kifejezni. :)
2010. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért volt börtönben? Csak azért, hogy van-e alapja, hogy félj tőle.

A bátyád amúgy!

2010. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát voltak vagy öten és valaki ellopott egy autót de úgy, hogy az embert aki benne ült megfenyegették és egyből oda is adta nekik az autót (amúgy nem bántották). Hívta valaki a rendőrséget, kiszálltak a kocsiból és szaladtak amerre láttak. Az egyik megölt menet közbe egy embert (őt nem engedték ki). Nála meg volt egy kés és egy másik embert megfenyegetett. De végül elkapták mindegyiket. Csak az a baj, hogy most új barátai vannak akik kitudja mit csináltak :S
2010. júl. 1. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

Ha jó csaj vagy,költözz hozzám:)

20F

2010. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyik menekülés közben ölt meg embert? Minek?
2010. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!