Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a bátyámtól. Mit tegyek...

Félek a bátyámtól. Mit tegyek hogy ne féljek?

Figyelt kérdés

Tesómnak munka közben megsérült a keze és majdnem elvesztette az ujját. Még mindig nem biztos hogy megmarad neki.

De azóta így tök félek tőle nem tudom megmondani miért.

Rá sem merek nézni a bekötött kezére, meg kerülöm.

Ő meg azt hiszi, valamivel megbántott és nem érti.

De így vagyok ha máson is látom hogy nincs ujja, vagy nagyon véres kötése van. Olyan ijesztő.

Mit tegyek hogy ne féljek tőle?


2011. szept. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerinted zombivá válik? Hány éves vagy? Inkább segíts neki, nem fog, megtámadni a keze.
2011. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van olyan, h fóbia a hiányos testrészű emberektől. Nem tudom, h mi a neve, de már volt a gyk-n is hasonló kérdés és akkor írta.

Nekem is volt ilyen iszonyom, mikor anyukám becsukta az ujját a páncélszekrénybe, de neki csak a körme esett le. De valahányszor anyámra néztem a hideg futkosott a hátamon. Ettől függetlenül erőt vettem magamon.

Még a magam látványától is irtóztam, mikor a körmömet kivágták.

2011. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka hülye vagy ... segits neki támogasd testvéred..
2011. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rosszul vagy tőle. Én is ilyen vagyok :D Mondd meg neki ha kérdezi, hogy nem haragszol, csak csupán undorodsz a kezétől. Azt pedig, hogy olyan, majd vagy megszokod, vagy nem... és ha én ilyet látok, próbálom az arcát nézni. Tudom, hogy úgyis rá pillantassz egyszer egyszer, de próbáld meg az arcát nézni, és ne kerüld.
2011. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ő meg azt hiszi, valamivel megbántott és nem érti"

szerintem beszéld meg vele! Mondd, hogy nagyon sajnálod és baromira fáj ránézni a kezére. Ez azért is van, mert nagyon szereted és nem tud sz segíteni - és ez egy tehetetlenség érzés. Beszéld meg vele, jobb lesz! Nem fogsz annyira félni, ő meg megérti a gondot.

Jobbulást!

2011. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Régen én is féltem a "másoktól". Próbáld megszokni, h furcsa a keze pedig csak kötés van rajta.

A félelmedről pedig mindenképp beszélj vele, hisz ő nem tett semmi rosszat, megérdemli, h elmondd neki, mi a bajod vele. :)


És ne parázz, nem lett földönkívüli, sem szadista gyilkos.

2011. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!