Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Ti járnátok...

Férfiak, fiúk! Ti járnátok egy munkanélküli lánnyal, nővel?

Figyelt kérdés
Ha kiderülne hogy nincs munkája. Nem tinikre és tanulókra gondoltam!
2011. aug. 29. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha már közvita tárgya, hogy járnál-e, akkor neked nem való ez a fajta önzetlenség, nagylelkűség, emberség stb.

Akkor te maradj a föld a földdel elvnél. És csak 2 diplomás, gazdag szülők kisleánya stb. típusú lánnyal kezdjél. Különben nagyon boldogtalan leszel!

2011. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
Hol nagylelkűség olyan emberrel járni akinek mondjuk büdös a munka?
2011. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%
Hát persze! A férfi dolga a meló! A lány legyen szép, ápolt, akarjon gyereket, és minden este akarja a szexet.
2011. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Jelen pillanatban a feleségemnek sincs munkája (igaz, nemrég végzett az egyetemmel)viszont én jól keresek, ezért egyértelmű, hogy nem probléma, h nem dolgozik. Bárki kerülhet bármikor olyan szituba, h elveszti a munkáját!!

Sőt, őszintén szólva, nekem az sem jelentene problémát, ha úgy döntene a párom, hogy nem vállal munkát, és "háztartásbeli" lesz. Persze, akkor is nagyon büszke lennék rá, ha kialakítana magának egy jó munkahelyen egy szuper jó egzisztenciát.

Én bármelyik megoldást szívesen venném! Kicsit konzervatívan gondolom ezeket a dolgokat.. Nem azt mondom, hogy a nő dolga a konyhában, meg a gyerekekkel van, félre ne értsetek, mert tudom, h sok férfi így látja. Én csak úgy gondolom, hogy a feleségem szereti vezetni a háztartást, szeret főzni, és gyönyörű rend van mindig itthon. Van egy kertünk, és azt is nagyon szereti karban tartani. Ez neki a hobbija is, és hasznos is. :) Szóval, mivel szereti, ezért nem bánnám, ha így szeretné a jövőben is.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, főleg ha a pár megengedheti magának anyagilag, hogy csak egyikük dolgozzon..

2011. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha nővel akarod magad eltartatni, semmi esetre se!!! :DDD
2011. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!