Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáljam le a következő...

Hogy reagáljam le a következő helyzetet? A vőlegényemmel lassan fél éve költöztünk össze, de néha iszonyatosan össze tudunk veszni mindenféle hülyeségen.

Figyelt kérdés
Alkalomadtán nekiáll a konyhába rendet tenni, és fél mp-enként szól hozzám, (szobába vagyok) hogy ennek és ennek hol a helye, meg hogy ez micsoda. Ez még nem is lenne baj, de ezeket előző nap mind elmondtam neki! Megőrülök olyan ideges vagyok. Én meg közben semmit sem tudok csinálni. Többet segítene, ha nem segítene...
2009. ápr. 18. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

jo:D majd én is így fogom ha lesz pasim:D

Köszii a tippet;):)

2009. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy ez nekem nem jutott eszembe :D (19:39-es vagyok)

De így is jó, persze! :)

Nálunk is hasonló volt a helyzet, mikor megcsináltattuk a konyhát, és bekerült pár új bútor, kikerült pár régi, édesapám meg próbált elpakolni... És édesanyám mindent külön megmutogatott neki: "itt tárolom az edényeket", "itt tárolom a dobozokat", sorban, fiókról fiókra, szekrényről szekrényre. :)

Ha tuti biztosra akarsz menni, akkor listát is írsz, meg címkéket is. :)

2009. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tade ***** válasza:
100%
Latom nem csak a kulfoldi ferfiak ilyenek, hanem a magyarok. :) En kulfoldon elek, de nalunk ugyanez a helyzet. Ha o mosogat mindig mashova teszi a dolgokat. Ha rendet csinal mindig mashova kerulnek az edenyek poharak stb. De en ilyenkor mindig megdicserem, hogy milyen szepen kitakaritott, vagy elmosogatott, utanna mikor kimegy a konyhabol mindent a helyere teszek :)) Mar megszoktam, nem zavar, sot orulok, hogy legalabb segit a haztartasban.
2009. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik férfi sem képes megjegyezni, hogy minek hol a helye, mit mihez használunk a konyhában, ha keres valamit, azt hol találja. Engem nem zavar különösképp, mert tudom, hogy felesleges koptatni a számat, hogy ez itt van, az meg ott, úgysem fogja megjegyezni sem a párom, sem a lakótársunk (fiú), sem pedig apukám. Ha nem találok valamit, akkor megkérdezem, hova pakolta el. Ja, és általában csendben sem tudnak semmit végrehajtani. De mindig meg kell dicsérni őket, akármilyen szerencsétlenek szegények, hiszen nem a háziasságukért szerettünk beléjük.
2009. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Remélem nem kell sok idő, hogy én is így fogjam fel ezt az egészet!
2009. ápr. 18. 21:44
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem mosogatni nem tud. Nem tudom hogyan csinálja, de mindig zsíros marad a tányérok alja. De én sem szólok neki ezért, mert értékelem benne a szándékot és azt, hogy igyekszik. Inkább újbol elmosom őket:-)
2009. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bevált a felcímkézés! A párom azelőtt ha keresett valamit és én épp nem voltam a közelben, képes volt a ruhásszekrényből mindent kidobálni, az egész szobát feltúrni, ha keresett valamit. Ez megszűnt a felcímkézés óta. Csak ajánlani tudom. Azóta fele annyit sem kell pakolnom. Nem tudom, hogy csak én látom-e így, de a legtöbb pasinak a rövid távú memóriája nem valami jó...
2009. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szerintem egy idő után úgyis belejön :)

anyuék is 25 éve házasok, és apukámnak mára már tökéletesen megy a mosogatás, és mindent jó helyre tesz :D sokat segít anyunak,jófej apci :D

2009. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:-)
2009. ápr. 19. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!