Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az édességről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még annyira kövér de már van rajtam felesleg...és ez sajnos annak a következménye, hogy nagyon édesszájú vagyok.

Tudnátok segíteni, hogy ezt a vágyat, hogyan tudnám leküzdeni, hogy ne szaporodjon tovább rajtam a súlyfelesleg?:)


2011. ápr. 11. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor édességre vágysz egyél meg egy banánt vagy bármilyen gyümölcsöt. Én néha epres vagy barackos joghurtot szoktam enni ha már nagyon nem bírom.
2011. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én cukormentes gyümölcsös rágóval simán túlélem a napokat, heteket, kb. fél éve nem ettem sütit. (csokit néha igen).
2011. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom az updatet Neked, amikor büntetlenül megehetsz egy szelet tortát akár este is. És mikor már tudod hogy megeheted, nem is fogod olyan gyakran megkívánni. Tapasztalat:-)
2011. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedj krómot, én nem kívántam tőle az édeset.

Vagy csinálj pudingot édesítőszerrel.

2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!