Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jutott akarate...

Nekem miért nem jutott akaraterő? Nem tudok lemondani az édességről? =/. Egész családom állandóan cseszeget.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok 173/70 5 éves korom óta sportolok és igen tudom kissé túlsúlyos vagyok.Annyit cseszegetnek már kis korom óta azért mert "erős" testalkatúnak titulálnak és nem szállnak le rólam hogy már tiszta két lábon járó komplexus vagyok.

Most vettek NEKEM egy futópadot,hogy fogyjak -.-

egy nagyon jó padot.

Hát jó futok is rajta napi 8-15 km-t szabadidőtől függ mennyit általában 12es sebességgel.

DE nincs akaraterőm arra,hogy megálljak a napi 1-2 pohár tea és a különböző húsok előtt... =/

Egyszerűen rossz kedvem van és kész.Hiányzik sírni tudnék a reggeli teámért...de tudom hogy a népes családot zavarja teltségem és támogatnak a lefogyásban csak mondjátok meg hogy mondjak le valamiről amiért élek halok és mivel helyettesítsem ha más nem elégíti ki ennyire az agyamat :).


2011. aug. 29. 23:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Meta diet shake egy fos, túl sok ch van benne, nyomjál inkább BSN Syntha 6-ot, ízre jobb, és protein van benne rendesen, ami mozgás mellett segít izomtömeget növelni
2011. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az igazán hasznos és hosszú választ!:)

Ezek a porok izomtömeget növelnek,de nekem zsírégető kellene.Tényleg elég izmos vagyok a nem túl nagy zsírfelesleg alatt.Falatmászom,bicikizem,futok,úszok,kondizok.Szóval a mozgás megvan.fel tudom húzni magam és kmeket futni..

MÁR HÁROM napja vagyok édességmentes és mit mondjak szörnyű nem ettem még kenyeret és zsírban sült húst sem.

Minden nap futok-padon,de van friss levegő egy üvegfal van előtte ami teljesen kinyitható és akkor olyan mintha kint futnék levegő alapján és minden nap úszok 30-40 percet és szaunázok is és 3 nap alatt fogytam 2.5 kilót!!!!!! HOVA TŰNT? Naponta 4 liter vizet iszok és ettem ugyanannyit csak nem ugyanazt amit eddig este 8 után nem eszem 2 kor fekszem és baromi éhesen kelek,anyu alexandrás kását csinál nekem mert az egészséges.. de hova ment el a kilóm?Ugye örökké ott marad?

2011. aug. 31. 10:16
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem,addig marad ott ameddig nem esel vissza a régi életmódodba.
2011. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
173 magas vagy és 70 kiló? Pont jó, ideálom vagy :) Ne akarj te fogyni biztosan jól nézel ki így is nekem tuti tetszenél :) Küldhetsz képet is ha gondolod :PP :D
2013. jún. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 acelsziv ***** válasza:

ha nekem édességhiányom van, megeszek 6-7 gramm c vitamint.

használ :)

2013. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!