Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is volt olyan, hogy...

Veletek is volt olyan, hogy furcsa volt hogy felnőtt az, akivel együtt nőttetek fel?

Figyelt kérdés
Az unokaöcsémről van szó, kisgyerekként rengeteget voltunk együtt. Most 17 éves és pár hónapja együtt jár egy lánnyal. Ahogy nézegettem az internetes képeit némelyiken csókolóznak stb. és olyan fura...Nekem ő még mindig az a kisfiú akivel együtt standoltunk az udvaron, vagy akinek poénból kifestettem a körmeit anno :D Most meg már felnőtt lett, ráadásul van vagy 190 magas. Fura.
2011. aug. 30. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Hamarosan nagyneni leszek, eloszor! :) Az ocsemeknek kisbabaja lesz. Amikor meghallottam a hirt, egybol a tesom jutott eszembe, ahogy nyaron, a Nagyikanknal jatszott kovbojosat a kis furdonacijaban. :)

Aaa, mondom, az nem lehet. :)))

2013. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én az 5 éves osztálytalálkozónkon néztem nagyokat, hogy voltunk 23 évesek, és már mutogatták a fotókat gyerekről, házastársról, néhányan egész sztereotíp módon "felnőttkedtek". Értem a kérdést, ezek furák, de minden múlandó.
2018. aug. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a fura, hogy még mindig gyereknek látom őket. Van köztük igazgató is stb, de valahogy nem tudom komolyan venni. Még mindig az ökörködő havert látom benne.
2021. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!