Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, hogyha...

Mennyire normális az, hogyha jóban vagyok a pasim ex csajával?

Figyelt kérdés

A barátommal 2.5 éve vagyok együtt, a volt barátnőjével akivel 3 évig voltak együtt, a csajnak már van kb. 4 éve másik pasija.


Mi 4-en szoktunk erre arra menni.

Nem mondom, hogy a csaj a legjobb barátnőm, mivel kb 1 évbe 4-5szor ha találkozunk.

De nem utalom, nem haragszom rá és abszolut semmi bajom sincs vele. Felek, hogy ez nem normális.


Mi lehet ennek a hátulütője.

Kizárt dolog lenne, hogy a barátommal együtt lennének.


25év felett vagyunk az egészen.


2011. aug. 30. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez a normális.


Az a nem normális, amikor egymást szidják össze vissza csak mert ex. Az értelmes, kulturált ember úgy viselkedik,ahogyan te, szóval nyugodj meg,semmi rossz és hátulütő nincs.

2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már vagy 9 éve, mármint én a másik csaj szerepében, mert jó barátnőm az exem jelenlegi barátnője. Nekem is van már más. Szerintem nincs ezzel gond, haverok vagyunk, eljárunk szórakozni, beszélgetünk, ennyi. Mi gond lenne ezzel?
2011. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami olyasmi mint az unalomig rágott 'van e férfi-női barátság' téma.

Sokan elintézik hogy normális gondolkodású emberek közt van, a többi meg úgyis hülye. Aztán mikor arra kerül a sor hogy beleszédülnek a szexbe már kész is a magyarázat, ittam, de soha többé nem fordul elő, elvesztettem a fejem, de megbeszéltük és maradunk barátok, blabla... valahogy az esetek többségében mégis előfordul és mindig is ott lóg a levegőben.


Ez is ilyen, feltételezhetően van bennetek némi swinger hajlam, az izgalmak keresése itt is szintén lóg a levegőben.


Semmi dolgod a partnered exével, természetesen nem kell utálni és néha kikerülhetetlen hogy összefussatok, de ezt úgy alakitani hogy rendszeres legyen már nem az egészséges kategória, sem a te, sem a partnered részéröl.

2011. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Swinger hajlam :DDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagyok normális, de mikor az ex folyamatosan a párom nyakán lógott valahogy nem tetszett. Utólag kiderült jogosan, a lány még érzett iránta, pedig 10 éve különmentek.
2011. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21:06 - van egy jó fej üzletfelem, akivel néha dumálunk csak úgy. Nekem meg se fordult a fejemben, de akkor ideje lenne szexelnünk, mert én nő vagyok, ő meg férfi?
2011. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha átfordul szexbe akkor majd meg lesz magyarázva.

Egyébként az üzletfeleket nem szokás barátnak nevezni. Hogy jó fejnek tartod és nyitottabb vagy felé mint más üzletfeleid irányába az már közeledés. Hogy ebböl lesz e valami azt majd az idő és a szituációk sora eldöntik.

2011. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nincs arról szó, hogy lógna a nyakába.

Csak tudom, hogy neki a volt barátnője volt az első szerelme és gyerekek voltak akkor. Fontos neki. Szerintem ennyi az egész.


Én is boldog vagyok, örülök, hogyha látom egy volt barátom. De sajnos az én kapcsolataimban az exekkel nem maradt meg a jó viszony.

2011. aug. 30. 21:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen agyalni ennyit? Ha mûködik, akkor ok. és ne hallgass soha senkire! A màs dolgàt mindig jobban tudja mindenki.
2011. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Én is jóban vagyok az exférjem első feleségével. Akkor is jóban voltam amikor még együtt voltunk, volt, hogy ő is átjött a fiukkal láthatáskor, dumáltunk, főztünk, stb. Vagy tíz éve elváltunk, a csajjal azóta is tartjuk a kapcsolatot. Ritkán találkozunk, mert más-más városban élünk, de szoktunk beszélni telefonon, és egyébként is, ha mi nem beszélnénk, a gyerekek nem is tudnának egymásról semmit, mert a drága apuka le se sz..ja őket.
2011. szept. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!