Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ideges vagyok miatta.

Mit tegyek? Ideges vagyok miatta.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy holnap megyek az évnyitóra suliba,de nagyon ideges vagyok mert iskolát váltottunk(okot most nemmondok,hosszú történet)és egyátalán nem ismerek senkit,félek a pillanattól mikor kikell mennem bemutatkozni.Vagy a következő 1hétben felszólitanak és nemtudok valamit stb.Meg hogy barátkozni fog e velem valaki,mert utálom kezdeményenzi a barátkozást.És hogy nem e fog rosszul elsülni valami szóval mindenféle piti dologtól félek most is azért vagyok fent mert egyszerűen csak erre tudok gondolni.Ha esetleg van valami témába illő történetetek szivesen elolvasnám


13F


2011. aug. 31. 02:04
 1/1 Mézespuszedli válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy ki kell állnod bemutatkozni :)ha meg felszólítanak és nem tudod?! Jajj ne viccelj a legtöbb diák a Te korodban semmit nem tud, mert még nem ott jár a fejük. :) Kell egy kis idő mire vissza szokik az ember. :)Én 2x voltam ebben a helyzetben féltem én is,mint Te de össze szedtem magam és mind 2x aki mellé leültem nagyon jóban lettünk. nah nem rögtön hanem szépen kialakult, de akkor is szerencsém volt. Barátokat is fogsz szerezni :) oda fognak hozzád menni, mert kíváncsiak lesznek és letudod majd szűrni ki a szimpatikus és ki nem. Nem kell el siettetni a dolgot. Nyugodj meg aztán írd meg mi volt! ;)
2011. aug. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!