Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? (bőv. Lent)

Miért ilyen anyám? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Mindíg, állandóan üvöltözik, kiabál. Elmondása szerint neki ez az alap beszéd hangja, holott ez nem igaz. Itthon is mindíg kiabál mindenért, holott már mondtam neki néhányszor hogy nem vagyok süket.

Kifogások : "az én lakásomba úgy beszélek ahogy akarok " "nem te mondod meg hogy hogy beszéljek"


Ezek szerint anyám elvárja hogy én úgy és olyan irányba változzak ahogy ő akarja de én azt ne várjam el tőle hogy kicsit is halkabban beszéljen?


Mi a véleményetek?


16/L (és nem hisztizek, csak meg szeretném a problémát oldani, még mielőtt valaki beírja hogy hisztérika vagyok)


2011. aug. 31. 14:42
 1/4 Hailey13 ***** válasza:
hagyni kell. én a legjobban azt élvezem, amikor anya ordít valami hülyeségért, én meg szép csendbe hallgatok, és arra gondolok mi lesz a tvben. aztán megnyugszik, ennyi:D
2011. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szószerint ne csinálj semmit!Engedd el a füled mellett!Aztán fogja látni,hogy észre sem veszed és abba hagyja!Nekem is így volt!Az én anyám is ilyen!
2011. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy különbség van az erős hangon beszélés és a kiabáló üvöltöző elégedettlen hangnem között.
2011. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Minél hangosabban beszélnek velem én annál halkabban"

legjobb mondás amit valaha hallottam. úgyis kíváncsi mit reagálok ezért kénytelen halkabban beszélni ;)


14L

2011. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!