Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogat pénzzel a barátod?

Támogat pénzzel a barátod?

Figyelt kérdés
van köztetek olyan akik még nem házasok, de mondjuk a férfi támogatja a nőt havi X összeggel csak úgy (pl.: 5000-10.000Ft), mert megteheti a férfi. és itt most NEM a kitartott nőkre gondolok. 25N
2011. aug. 31. 19:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%

Konkrétan támogatni nem támogat x összegekkel havonta. Hanem ha valamire szükségem van, de éppen nincs rá pénzem (suliba járok, nincs keresetem, csak spórolt pénzem) akkor azzal meglep "ajándék" címszóval. :) De itt max. 1500-2000 forintos dolgokról van szó, nagyobb értékben nem fogadnék el tőle semmit.


Illetve még annyival támogat, hogy az éves nőgyógyászati vizsgálat felét ő állja, ez 3000 forintot jelent neki. Azt mondja, hogy kettőnk érdeke, hogy minden rendben legyen ezért ő is beszáll a vizsgálat árába.


22/L

2011. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

nekem azért rosszul esik,hogy segítő szándékkal válaszolok,mégis negatív a visszajelzés.

de ha nem pontoztál le akkor bocsi.

2011. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
27%

Nincs az a jó fizetés ahol az ember megengetheti magának hogy csak úgy havi több ezret szétosztogason.

Ezzen felül meg még ő fizesen a randikon, nevetséges nem is értem hogy merül fel ezt amúgy is prostituciónak hívják.

2011. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre az én válaszom:


4 éve vagyunk együtt, de nem élünk együtt. Van egy gyermekem, én is csóró vagyok, ő is, és mégis adott augusztusban 20ezer ft-ot a beiskolázásra, mert a gyermekem apja egyáltalán nem szállt be a beiskolázásba, pedig lehetett igényelni a Cafateriából beiskolázási támogatást.


A másik támogatása az volt, hogy 5ezerért megvette a nem használt mosógépemet, ami a pincében állt.


Februárban adott 10ezer ft-ot, mert kórházban voltam és kellett az orvosnak.


(ez az idei) Sosem kérek tőle, néha így besegít, ez is nagy segítség.


Tehát nem havonta segít és nem is rendszeresen, hanem akkor, mikor valamit nagyon nem tudok kivitelezni. (pl. beiskolázás, kórház)

2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, de szerintem ennek úgy kellene lenni, (most nem házasságról beszélek), hogy egyik fél sem tartja el a másikat, de a pasi azért időnként lovagiasságból mégiscsak meghívja a lányt egy kávéra, egy mozira, stb. Ez az ő egójának is jót tesz elvileg. Na, nálunk ez pont fordítva működik. A barátomnak másfél éve nincs munkája, nem is nagyon keres, hozzáteszem, hogy én még tanulok, szóval annyira nekem sincs sok, de valamennyit keresek. Ergo, ha szeretnék elmenni bárhová, és nem csak a négy fal között ülni, fizetnem kell. A korlátlan telefonozásunkat is én fizetem, pedig ő kötötte. Kövezettek meg, de kicsit unom már a helyzetet.
2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell bántani a kérdezőt, meg azokat akiket támogat a párja. Igaz én dolgozok, de szoktam kérni, ha valamire vágyok és nincs elég pénzem rá. Miért gond ha egy férfi, ha megteheti támogatja a szerelmét. A nő nem károsítja meg. Én nem értem a többséget, nem biztos, hogy a fenekét mereszti, lehet, hogy nem keres jól, a párja igen és segít.
2011. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:35

Köszi. :)

Azért örülök hogy többség nem olyan sík h***** és érti a kérdésem!

2011. aug. 31. 19:37
 18/34 anonim ***** válasza:
63%
Viszonylag ő tart el. Nem így akartam, de megszűnt a munkahelyem nem sokkal azután, hogy összecuccoltunk és még nem találtam másikat, pedig nagyon keresek. De olyan sok pénzbe nem vagyok, kajálni általában a szüleimnél szoktunk, meg hozunk is el kaját. Számlák, ilyesmi. Néha vesz 1-2 ruhát is, de azt ajéndékba, nem azért mert nagyon kell. Nálunk ez már nem téma. Nemsokára lesz munkám és akkor én is beszállok a közösbe.
2011. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%
Na jó, pontozzatok le. A kérdező nem eltartani akarja magát, miről beszéltek, ti normálisak vagytok, prostitúció, kitartottság.Tisztába vagytok a fogalmakkal. Egy normális pasi, ha megteheti kérés nélkül támogatja a párját. A mai világban egy nő kevesebbet keres ugyanannyi munkával, és mellé végzi a háztartást, tök normális, hogy a férfi segít neki anyagilag, nem szexpartnerről, hanem a párjáról van szó. Nagyon sajnállak titeket, ha a párotoktól nem várhattok el semmit.
2011. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Kedves 76%-os. Ha Ti ezen jókat nevettetek akkor örülök hogy a kérdésem mosolyt csalt az arcotokra és sajnálom hogy ilyen megkeseredett ember vagy aki egy szimpla kérdésen elpolemizált ennyit és felhúzta magát. Kellemes szép estét Neked is! Ja és ne irigykedj azokra akiket támogat a barátjuk!
2011. aug. 31. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!